forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 287
Zakładki : 46
Odsłon : 452577

ligalogo_edycja_5.jpg 

 

OSP Ponice MISTRZEM V Edycji !!!

 

Grupa mistrzowska

Lp

Zespół

Ilość meczy

Punkty

Bramki

Stosunek bramek

strzelone

stracone

1

OSP Ponice

16

40

131

68

63

2

Modental

16

38

107

75

32

3

OSP Rdzawka

16

35

113

71

42

4

Policja

16

21

108

108

0

5

Urząd Miasta

16

20

89

99

-10

6

ENION

16

20

93

120

-27

 

Grupa spadkowa

Lp

Zespół

Ilość meczy

Punkty

Bramki

Stosunek bramek

strzelone

stracone

7

GOPR

16

25

116

128

-12

8

Poczta

16

21

158

137

21

9

Dubiel Vitrum

16

21

100

100

0

10

GORDZ

16

19

101

108

-7

11

OSP Chabówka

16

13

115

124

-9

12

Diesel

16

4

88

181

-93

Uroczystość wręczenia wszystkim uczestniczącym w lidze zespołom pucharów i dyplomów oraz okolicznościowych statuetek dla wyróżnionych piłkarzy odbyła się w kawiarni "Zdrojowa".

Najlepsi strzelcy  - klasyfikacja końcowa


W tej edycji po raz pierwszy wprowadzono podwójną klasyfikację „króla strzelców". Nagrody rozdano najlepszym strzlcom
w każdej z grup. „Królem strzelców" grupy mistrzowskiej został Paweł Karkula - OSP Rdzawka, natomiast „królem strzelców" grupy spadkowej został Paweł Paździorko - Poczta.

Liczba bramek

„Król strzelców"

Grupy mistrzowskiej

„Król strzelców"

Grupy spadkowej

65


Paździorko Paweł - Poczta

58


Miśkowiec Maciej - GOPR

40


Czyszczoń Rafał - OSP Chabówka

39


Płonka Krzysztof - Poczta

38

Karkula Paweł - OSP Rdzawka


37

Zając Andrzej - OSP Ponice

Stolarczyk Piotr - OSP Rdzawka


34


Łopuch Józef - GORDZ

33

Stachura Paweł - Urząd Miasta


32

Siemek Robert - Policja


30

Jagła Robert - Policja


28


Świder Józef - GORDZ

26

Wróbel Tomasz - ENION


26



Z kolei najlepszego bramkarza i najwszechstronniejszego piłkarza ligi wybierali piłkarze wszystkich zespołów.

Najlepsi bramkarze:

•1. Krzysztof Kaliński - OSP Rdzawka

•2. Marcin Miśkowiec - Modental

•3. Grzegorz Delimata - Urząd Miasta

Najlepszy piłkarz:

•1. Józef Świder - GORDZ

•2. Paweł Karkula - OSP Rdzawka

•3. Andrzej Zając - OSP Ponice

Puchar "fair play" otrzymali piłkarze OSP Chabówka. Ostatnią pozycję w tej niechlubnej klasyfikacji zajęli... zawodnicy OSP Rdzawka.

Specjalną statuetką uhonorowano sędziego prowadzącego mecze ligi, Mirosława Kowalczyka.

Strzelone bramki
przez
 poszczególnych zawodników danej drużyny

Dubiel Vitrum

0

Czyszczoń Jerzy

0

Domałeczny Paweł

0

Rzeszótko Paweł

7

Dudzik Dariusz

7

Kapłon Paweł

12

Kapłon Tadeusz

24

Kapłon Wojciech

1

Lach Tadeusz

22

Majerski Wojciech

0

Skawski Józef

23

Żur Jan

Stacja benzynowa - Diesel

13

Rączka Mieczysław

12

Rączka Kamil

26

Rączka Daniel

6

Łopata Tomasz

18

Niewiarowski Marcin

1

Traczyk Marcin

2

Bieniek Daniel

5

Smółka Paweł

0

Rabski Rafał

1

Kuś

3

Jagosz

Urząd Miasta

33

Stachura Paweł

14

Dulański Witold

8

Filas Krzysztof

0

Gacek Piotr

0

Latawiec Bogdan

0

Hajdyła Rafał

0

Bieś Paweł

4

Czyszczoń Andrzej

6

Delimata Grzegorz

17

Janik Jarosław

7

Koperniak Janusz

0

Luberda Jan

OSP Rdzawka

13

Kowalczyk Adam 

38

Karkula Paweł

9

Karkula Andrzej

37

Stolarczyk Piotr

0

Rapacz Wojciech

0

Zając Adam

3

Wójtowicz Tomasz

8

Polak Piotr

2

Karkula Stanisław

0

Piłat Marek

0

Zając Marek

3

Kaliński Krzysztof 

GORDZ

28

Świder Józef

10

Ślósarczyk Piotr

18

Nawara Zbigniew

34

Łopuch Józef

0

Żaczek Ignacy

2

Kurzeja Piotr

4

Nowak Tomasz

0

Wójciak Stanisław

0

Paczuski Grzegorz

3

Gacek Wojciech

1

Czyszczoń Jan

0

Luberda Stanisław

Modental

8

Kościelniak Witold

0

Kościelniak Tomasz

24

Święch Krzysztof

10

Twaróg Rafał

17

Bala Jacek

18

Kuboń Paweł

2

Karkula Robert

8

Miśkowiec Marcin

20

Góra Waldemar

Poczta

27

Grzybacz Roman

0

Folwarski Zbigniew

65

Paździorko Paweł

20

Janiak Krzysztof

3

Filas Andrzej

39

Płonka Krzysztof

1

Wójcik Robert

3

Książek Łukasz

0

Nowak Piotr

0

Szlag Adam

Policja

2

Bartosz Robert

8

Chudy Henryk

0

Czyszczoń Lesław

30

Jagła Robert

3

Karkula Marek

4

Moskała Tadeusz

6

Pustelnik Wiesław

32

Siemek Robert

0

Starmach Andrzej

23

Stożek Michał

0

Wątroba Witold

0

Wójciak Sławomir 

GOPR

9

Wójciak Paweł

1

Filar Bartłomiej

10

Szewczyk Sławomir

8

Miśkowiec Marcin

58

Miśkowiec Maciej

8

Skwarek Maksymilian

5

Skwarek Dominik

0

Zmarz Michał

0

Rogowiec Andrzej

2

Talaga Bartek 

1

Ponicki Adam

13

Madeja Krzysztof

ENION

26

Wróbel Tomasz

21

Pędzimąż Sławomir

14

Filas Krzysztof

3

Więcek Bogdan

5

Twaróg Adam

2

Świerk Jan

0

Suski Jan

1

Woszczyna Piotr

0

Książek Krzysztof

0

Jandura Stanisław 

0

Macioł Wiesław

20

Książek Grzegorz

OSP Ponice

4

Kościelniak Paweł

13

Filas Jarosław

0

Filas Grzegorz

7

Hałuza Sławomir

0

Kaleciak Grzegorz

5

Ponicki Tadeusz

20

Raczak Grzegorz

22

Raczak Marcin

19

Skawski Maciej

4

Skawski Stanisław

0

Stolarczyk Krzysztof

37

Zając Andrzej

OSP Chabówka

19

Świder Rafał

3

Śmiałek Paweł

40

Czyszczoń Rafał

5

Zając Łukasz

2

Zając Wiesław

0

Motor Rafał

22

Biedroń Tomasz

0

Domaradzki Marcin

12

Pniaczek Kazimierz

0

Giertler Bartłomiej

10

Zając Paweł

 

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
śro, wrzesień 28, 2022
GRA - FUR 1 : 0
PEA - NOK 5 : 2
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK737:162118
PEAKY BLINDERS735:201513
NOKAUT720:22-210
GRAJKI717:25-89
OPĘTANI716:32-168
Furioza713:23-102

Wyniki z trzech kolejek

6.
Kolejka
7.
Kolejka
8.
Kolejka
NOK - GRA 4:6
FUR - KDR 2:4
OPĘ - PEA 4:5
GRA - FUR 1:0
KDR - OPĘ 0:4
PEA - NOK 5:2
FUR - OPĘ -:-
GRA - PEA -:-
NOK - KDR -:-

Najbliższa kolejka

śro, 05 paź 2022 19:10 
FURIOZA : OPĘTANI
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 31.08.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
OPĘTANI - FURIOZA   1:1

20:10 
GRAJKI : PEAKY BLINDERS
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 31.08.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
PEAKY BLINDERS - GRAJKI   5:3

NOKAUT : KDRK SPYTKOWICE
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 31.08.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
KDRK SPYTKOWICE - NOKAUT   2:0

Losowy Zawodnik

NOKAUT
Łukasz Sularz
Łukasz Sularz
zawodnik

Król strzelców

Piotr Worwa (KDR)   10
Kamill Wójciak (PEA)   10
Kacper Masłowski (KDR)   9
Konrad Gacek (NOK)   8
Szymon Wróbel (PEA)   7
Patryk Miętus (GRA)   6
Przemysław Zając (KDR)   5
Piotr Stolarczyk (KDR)   5
Wiktor Trybała (PEA)   4
Hubert Kozak (GRA)   4
Pełna tabela