forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 287
Zakładki : 46
Odsłon : 452556

 ligalogo_edycja_2.jpg

TERMINARZ I WYNIKI MECZY  

Pierwsza kolejka:

  I kolejka – 09.11.2001 r.

Energetyka – Poczta
7:5

Wróbel – 6

Świerk

 

Książek - 3

Janiak

Filas

2 min kary

 
Urząd Miasta – Diesel
16:2

Stachura – 10

Filas – 3

Bieś - 2

Gacek

Rączka Mieczysław

Rączka Kamil

 

4 min kary

Nauczyciele – Dubiel Vitrum
4:3

Janik

Tupta – 2

Drabik

Lach

Kapłon Tadeusz - 2

GOPR –  GORDZ
0:8
 

Miśkowiec Maciej – 5

Nawara – 2

Paczuski

Policja – Modental
7:3

Wątroba – 2

Jagła – 2

Chudy

Siemek

Pustelnik

Kościelniak Tomasz

Twaróg

Święch

 

 Trzecia kolejka:  

III kolejka –  23.11.2001 r.

 

Diesel – Dubiel Vitrum
5:23

Rączka K. – 2

Rączka M. – 2

Rączka D.

Kapłon T. – 7

Lach – 6

Kapłon P. – 5

Żur – 4

Domałeczny

Energetyka – Modental
6:9

Wróbel – 2

Więcek

Masłowski – 3

Twaróg

Święch – 6

Kościelniak T. – 2

Poczta– GOPR
1:5

Macioł

Świder – 3

Macuga

Miśkowiec M.

 

2 min kary

Urząd Miasta – Policja
4:2

Stachura – 2

Gacek

(samob.)

Jagła

Wątroba

 

4 min. kary

GORDZ – Nauczyciele
1:4

Ślusarczyk

Czyszczoń

Kościelniak

Tupta

Drabik

 

 Czwarta kolejka:  

IV kolejka – 30.11.2001 r. 

 

GORDZ – Dubiel Vitrum
7:4

Nawara – 2

Miśkowiec M. – 3

Wójciak

Kapłon T.

Lach – 2

Żur

 

2 min. kary

Nauczyciele – GOPR
13:1

Janik – 3

Tupta – 4

Czyszczoń – 3

Drabik – 2

Kościelniak

Miśkowiec

Policja – Energetyka
7:8

Bartosz – 2

Chudy – 2

Wątroba

Siemek

Pustelnik

Wróbel

Więcek – 2

Masłowski – 2

Świerk

Zachara – 2

 

2 min kary

Poczta – Diesel
9:4

Janiak – 4

Filas

Książek – 3

Macioł

Dziedzina

Rączka K.

Rączka M.

Rączka D.

 

4 min. kary

Modental – Urząd Miasta
3:5

Bala – 2

Kościelniak T.

Stachura – 3

Gacek

Filas

 

2 min. kary

 

Piąta kolejka:  

V kolejka – 07.12.2001 r.

 

Diesel – GOPR
4:13

Rączka M. – 2

Rączka K.

Smółka

Zmarz – 2

Wójciak – 5

Miśkowiec – 4

Świder - 2

Energetyka – Nauczyciele
6:4

Wróbel – 2

Masłowski

Zachara

Więcek – 2

Tupta – 2

Koperniak

Janik

Dubiel Vitrum – Urząd Miasta
6:3

Żur – 4

Kapłon P.

Lach

Stachura - 3

2 min kary

4 min kary

GORDZ – Policja
4:4

Świder

Ślusarczyk

Kurzeja

Miśkowiec

Siemek – 3

Chudy

Modental – Poczta
4:6

Święch – 2

Bala

Twaróg

Janiak – 3

Macioł – 2

Rogowiec

  

Szósta kolejka:  

VI kolejka – 14.12.2001 r.

 

Modental – Dubiel Vitrum
5:5

Bala – 2

Twaróg – 3

 

Żur – 3

Wójciak

Kapłon P.

Diesel – GORDZ
3:17

Dziedzina

Smółka – 2

 

Świder – 2

Ślusarczyk – 2

Kurzeja – 3

Miśkowiec – 5

Nawara – 5

Policja –  GOPR
5:3

Jagła

Bartosz

Siemek – 2

Czyszczoń

Miśkowiec – 2

Wójciak

Energetyka – Urząd Miasta
6:2

Wróbel

Masłowski – 3

Zachara

Filas

Stachura

Kośmider

Poczta – Nauczyciele
4:4

Janiak

Macioł

Książek

Filas

Skawski

Koperniak – 2

Kościelniak

 
  

Siódma kolejka:  

VII kolejka – 21.12.2001 r.

 

Energetyka – GORDZ
6:4

Wróbel – 2

Filas – 4

 

Miśkowiec

Nawara

Łopuch

(samob.)

Urząd Miasta – Poczta
3:3

Stachura

 

Janiak – 2

Macioł

Modental – Diesel
11:4

Święch – 5

Twaróg – 3

Bala

Kościelniak T.

Kościelniak W.

Dziedzina – 2

Rączka D. – 2

 

2 min. kary

 
GOPR – Dubiel Vitrum
3:2

Rola – 2

Wójciak

Wójciak

Kapłon P.

2 min. kary

 
Nauczyciele – Policja
4:4

Skawski S.

Skawski M.

Luberda

Czyszczoń

Bartosz – 2

Siemek

Czyszczoń

 
  

Ósma kolejka:  

VIII kolejka – 04.01.2002 r.

 

GOPR – Modental
4:1

Zmarz

Wójciak

Ponicki, Miśkowiec

Kościelniak T.

2 min.

 
GORDZ – Poczta
6:5

Ślusarczyk

Miśkowiec M. – 4

Łopuch

Janiak – 4

Filas

Policja – Dubiel Vitrum
7:5

Bartosz – 3

Siemek – 3

Chudy

Żur - 5

 
Nauczyciele – Urząd Miasta
7:2

Luberda – 2

Skawski M.

Koperniak – 2

Tupta, Janik

Stachura - 2

Diesel – Energetyka
3:7

Rączka K. – 2

Rączka D.

Masłowski – 2

Wróbel

Twaróg

Świerk

Filas

(samob.)

  

Dziewiąta kolejka:  

IX kolejka – 11.01.2002 r.

 

Energetyka – Dubiel Vitrum
3:2

Masłowski – 2

Filas

Kapłon T.

Żur

 

2 min.

Diesel – Nauczyciele
2:11

Rączka M.

Rączka D.

Skawski M. – 2

Tupta – 2

Koperniak – 2

Czyszczoń – 2

Drabik

Janik - 2

GORDZ – Modental
3:4

Miśkowiec M – 2

Wójciak

Kościelniak T. – 3

Twaróg

2 min. kary

 
Poczta – Policja
1:19

Macioł

Jagła – 3

Bartosz – 5

Siemek – 7

Wątroba - 4

Urząd Miasta – GOPR
4:3

Stachura – 2

Filas

Łopata

Wójciak

Miśkowiec

Zmarz

  

Dziesiąta kolejka:  

X kolejka – 18.01.2002 r.

 

Poczta – Energetyka
5:7

Janiak – 4

Macioł

Więcek

Wróbel

Zachara

Filas – 3

Twaróg

 

4 min.

Diesel – Urząd Miasta
5:10

Rączka M.

Rączka D.

Dziedzina – 2

(Samob.)

Gacek

Stachura – 3

Łopata

Filas – 3

(samob.)

Bieś

Dubiel Vitrum – Nauczyciele
4:1

Kapłon T.

Wietrzyk – 2

Żur

Czyszczoń

GORDZ – GOPR
3:8

Łopuch – 3

 

Wójciak – 6

Gacek

Ponicki

6 min.

 
Modental – Policja
4:6

Twaróg

Kościelniak W.

Kościelniak T. – 2

Bartosz – 2

Pustelnik – 2

Jagła

Siemek

  

Jedenasta kolejka:  

XI kolejka – 25.01.2002 r.

 

Poczta – Dubiel Vitrum
3:6

Książek – 3

 

Wójciak

Wietrzyk – 2

Żur – 3

2 min.

 
Diesel – Policja
3:13

Rączka K. – 2

Rączka D.

 

Siemek – 5

Bartosz – 4

Jagła – 2

Pustelnik

Chudy

 
Urząd Miasta – GORDZ
6:4

Stachura – 3

Łopata – 2

Gacek

Ślusarczyk

Świder

Nawara - 2

 

2 min.

Nauczyciele – Modental
4:3

Kościelniak – 2

Koperniak

Skawski M.

Bala

Twaróg

Kościelniak T.

Energetyka – GOPR
1:4

Filas

Miśkowiec – 2

Wójciak – 2

  

Dwunasta kolejka:  

XII kolejka –  01.02.2002 r.

 

Poczta – GOPR
13:8

Janiak – 4

Macioł – 4

Wójciak – 3

Filas

Rogowiec

Wójciak – 6

Miśkowiec – 2

  

5 min.

 
Diesel – Dubiel Vitrum
4:4

Rączka K.

Rączka D.

Rączka M.

Michałek

Wietrzyk

Żur – 3

 
Urząd Miasta – Policja
4:5

Stachura

Jąkała

Stachurski

Filas

Bartosz – 3

Siemek

Jagła

Energetyka – Modental
7:3

Wróbel – 3

Twaróg

Masłowski

Filas

Woszczyna

Twaróg

Kościelniak W. – 2

 
GORDZ – Nauczyciele
1:3

Nawara

Skawski S.

Skawski M.

Janik

  

Trzynasta kolejka:  

XIII kolejka – 08.02.2002 r.

 

Modental – Urząd Miasta
1:4

Bala

Stachura – 2

Gacek

Latawiec

GORDZ – Dubiel Vitrum
2:1

Miśkowiec

Ślusarczyk

Żur

 
Nauczyciele – GOPR
6:2

Skawski M. – 2

Kościelniak – 2

Janik

Koperniak

Wójciak

Miśkowiec

Poczta – Diesel
4:2

Janiak – 2

Wójcik – 2

Rączka D.

Bieniek

Policja – Energetyka
4:1

Jagła – 2

Bartosz

Siemek

Wróbel

2 min. kary

 
  

Czternasta kolejka:  

XIV kolejka – 15.02.2002 r.

 

Diesel – GORDZ
1:7

Dziedzina

Ślusarczyk – 2

Miśkowiec – 3

Nawara

Łopuch

Policja – GOPR
6:4

Siemek – 2

Bartosz

Budka

Jagła

(samob.)

Wójciak – 3

Miśkowiec

 
Modental – Dubiel Vitrum
1:3

Kościelniak T.

Żur – 2

Wietrzyk

Poczta – Nauczyciele
8:6

Janiak – 3

Macioł – 2

Filas – 2

Górka

Luberda – 3

Koperniak

Skawski M.

Skawski S.

Energetyka – Urząd Miasta
2:2

Wróbel – 2

Gacek

Stachura

  

Piętnasta kolejka:  

XV kolejka – 22.02.2002 r.

 

Dubiel Vitrum – Urząd Miasta
4:3

Żur – 2

Kapłon T.

Lach

Stachura – 3

 
Modental – Poczta
4:4

Twaróg

Kościelniak T. – 2

Bala

Janiak – 2

Macioł

(samob.)

 

4 min. kary

 
Energetyka – Nauczyciele
5:3

Wróbel – 3

Twaróg – 2

Koperniak

Luberda

Skawski M.

Diesel – GOPR
3:5

Rączka K. – 2

Rączka D.

Wójciak – 3

Miśkowiec

Zmarz

GORDZ – Policja
3:5

Łopuch

Ślusarczyk

Miśkowiec

Bartosz – 3

Wątroba – 2

 

2 min. kary

 
  

Szesnasta kolejka:  

XVI kolejka – 01.03.2002 r.

 

GORDZ – Poczta
5:4

Miśkowiec

Nawara – 2

Ślusarczyk

Łopuch

Macioł

Górka

Janiak

Rogowiec

Diesel – Energetyka
4:6

Rączka K. – 2

Rączka K.

Dziedzina

Filas – 2

Więcek – 2

Wróbel

Suski

 

2 min. kary

Policja – Dubiel Vitrum
4:5

Siemek – 2

Wątroba – 2

Kapłon T. – 3

Wietrzyk

Żur

GOPR – Modental
4:6

Wójciak – 4

Twaróg – 4

Kościelniak T. – 2

Nauczyciele – Urząd Miasta
3:5

Waśko – 2

Tupta

Stachura – 4

Gacek

2 min. kary

 
  

Siedemnasta kolejka:  

XVII kolejka – 08.03.2002 r.

 

Urząd Miasta – Poczta
6:1

Stachura – 4

Gacek – 2

Książek

GOPR – Dubiel Vitrum
0:9
 

Kapłon T. – 4

Lach

Żur – 4

Energetyka – GORDZ
3:2

Zachara

Wróbel

Filas

Miśkowiec

Ślusarczyk

Modental – Diesel
10:6

Kościelniak T. – 3

Twaróg – 5

Święch – 2

Dziedzina – 3

Rączka D.

Rączka K. – 2

2 min. kary

 
Nauczyciele – Policja
3:6

Czyszczoń

Skawski M.

Koperniak

Bartosz – 2

Siemek – 2

Chudy

Jagła

  

Osiemnasta (ostatnia) kolejka:  

XVIII kolejka – 15.03.2002 r.

 

Urząd Miasta – GOPR
14:5

Stachura – 10

Gacek – 2

Filas – 2

Wójciak – 4

Miśkowiec

Poczta – Policja
1:8

Janiak

Siemek – 3

Bartosz – 3

Wątroba

Chudy

GORDZ – Modental
10:3

Miśkowiec – 5

Łopuch – 2

Ślusarczyk

Świder

Bala J. – 2

Bala

Diesel – Nauczyciele
6:5

Rączka K. – 5

Rączka M.

Janik

Koperniak

Skawski M. – 2

Drabik

Energetyka – Dubiel Vitrum
4:3

Wróbel

Filas

Twaróg

Masłowski

Kapłon P.

Żur

Wójciak

  

 

 

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
śro, wrzesień 28, 2022
GRA - FUR 1 : 0
PEA - NOK 5 : 2
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK737:162118
PEAKY BLINDERS735:201513
NOKAUT720:22-210
GRAJKI717:25-89
OPĘTANI716:32-168
Furioza713:23-102

Wyniki z trzech kolejek

6.
Kolejka
7.
Kolejka
8.
Kolejka
NOK - GRA 4:6
FUR - KDR 2:4
OPĘ - PEA 4:5
GRA - FUR 1:0
KDR - OPĘ 0:4
PEA - NOK 5:2
FUR - OPĘ -:-
GRA - PEA -:-
NOK - KDR -:-

Najbliższa kolejka

śro, 05 paź 2022 19:10 
FURIOZA : OPĘTANI
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 31.08.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
OPĘTANI - FURIOZA   1:1

20:10 
GRAJKI : PEAKY BLINDERS
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 31.08.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
PEAKY BLINDERS - GRAJKI   5:3

NOKAUT : KDRK SPYTKOWICE
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 31.08.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
KDRK SPYTKOWICE - NOKAUT   2:0

Losowy Zawodnik

NOKAUT
Patryk Traczyk
Patryk Traczyk
zawodnik

Król strzelców

Piotr Worwa (KDR)   10
Kamill Wójciak (PEA)   10
Kacper Masłowski (KDR)   9
Konrad Gacek (NOK)   8
Szymon Wróbel (PEA)   7
Patryk Miętus (GRA)   6
Przemysław Zając (KDR)   5
Piotr Stolarczyk (KDR)   5
Wiktor Trybała (PEA)   4
Hubert Kozak (GRA)   4
Pełna tabela