forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 287
Zakładki : 46
Odsłon : 452284

ligalogo_edycja_7.jpg 

Terminarz i wyniki meczy VII Edycji


I kolejka – 23.11.2006 r. (czwartek) godz. 1800 – 2110

Godzina

Drużyny

Wynik

1800

Galaktyczny Modental

Książek
Pułkowski - 3

 

Diesel

Chryc - 3
Skawski
Jagosz - 3

2 min. kary

4:7 (0:2)

1840

Pająki Rdzawka

Karkula P. - 4
Karkula St. - 3

2 min. kary

Dubiel Vitrum

Majerski - 2
Zachara - 4
Żur - 3
Kapłon P.

7:10 (4:5)

1920

Modental

Kościelniak
Pędzimąż
Bala
Majerski - 2
Sawik

2 min. kary

Eluna

Wójciak
Pędzimąż
Bednarczyk
Miśkowiec

2 min. kary

6:4 (3:2)

2000

Urząd Miasta

Filas
Delimata
Folwarski

Poczta

Paździorko - 3
Gacek

3:4 (1:2)

2040

Ponice

Filas - 2
samob.

Oldboys

Śmieszek
Książek
Skawski - 2

3:4 (1:1)

 

II kolejka – 30.11.2006 r. (czwartek)

 

Godzina

Drużyny

Wynik

1800

Galaktyczny Modental

Modental

przełożony

1840

Dubiel Vitrum

Ponice

Dubiel pauzował

1920

Eluna

Pędzimąż - 2
Miśkowiec Mac. - 2

Pająki Rdzawka

Stolarczyk - 3
Karkula P. - 2

4:5 (2:2)

2000

Urząd Miasta

Janik
Delimata
Stachura
Filas
Koperniak
1 gol samob.

Oldboys

Szpurnóg - 2
Śmieszek - 3
Książek - 2
Strama

6:8 (5:2)

2040

Poczta

Paździorko
Grzybacz - 4
Gacek

Diesel

Skawski
Jagosz - 4
Chryc
Gacek - 2

6:8 (1:3)

III kolejka – 07.12.2006 r. (czwartek)

odzina

Drużyny

Wynik

1800

Blachotrapez

Żur M.
Śmieszek
1 gol samob.

Eluna

Miśkowiec Mac. - 4
Żądło - 4
Pędzimąż - 2
Baran - 2

3:12 (2:4)

1840

Modental

Rysula - 2
Bala - 2
Płonka - 3
Pędzimąż - 2
Majerski - 2
Kościelniak

Poczta

Gacek
Kokoszka - 2
Paździorko
Wójcik

12:5 (6:2)

1920

Pająki Rdzawka

Kowalczyk
Kaliński
Polak

2 min. kary

Galaktyczny Modental

Rypel
Rapacz
Majchrowicz - 3
Janowiec

3:6 (1:4)

2000

Urząd Miasta

Filas - 3

Diesel

Chryc - 2
Niewiarowski - 3
Jagosz - 2
Skawski
Bieniek

3:9 (1:7)

2040

Oldboys

Skawski
Książek - 2
Śmieszek - 3
Domagała

Dubiel Vitrum

Majerski - 3
Żur - 3
Zachara - 3

7:9 (4:4)

 

IV kolejka – 15.12.2006 r.(piątek) 

Godzina

Drużyny

Wynik

1800

Diesel

Skawski - 2
Chryc - 2
Jagosz - 3
2 gole samob.

Blachotrapez

Zembura - 4
Żur Z.
Śmieszek
Skawski

9:7 (5:1)

1840

Galaktyczny Modental

Rapacz
Pułkowski
Gierczyk

Dubiel Vitrum

Zachara - 6
Żur
Kapłon P.

3:8 (2:3)

1920

Poczta

Paździorko
Kokoszka - 3

Oldboys

Szpurnóg - 4
Śmieszek

4:5 (1:1)

2000

Urząd Miasta

 Stachura
Janik
Delimata
Filas

Eluna

Miśkowiec
Pędzimąż
1 gol samob.

4:3 (2:3)

2040

Modental

Bala - 2
Majerski - 2
Płonka
Rysula

Pająki Rdzawka

Kowalczyk - 2
Karkula P. - 4

6:6 (4:1)

 2120

 Diesel

Jagosz
Chryc - 4
Skawski
Niewiarowski
1 gol samob.

 Blachotrapez

Zembura
Żur Z. - 2
Śmieszek - 2
Żur M.
Skawski

8:7 (4:3)

 zaległy

 V kolejka – 22.12.2006 r. (piątek)


Godzina

Drużyny

Wynik

1800

Galaktyczny Modental

Majchrowicz
Rychel
Rapacz
Gierczyk

 

Diesel

Jagosz - 3
Chryc
Rączka D.
Skawski

2 min. kary

4:6 (1:4)

1840

Pająki Rdzawka

Karkula P. - 2
Karkula A.
1 gol. samob.

Dubiel Vitrum

Kapłon T. - 3
Majerski - 2

4:5 (3:2)

1920

Modental

Pędzimąż
Bala - 3
Płonka
Majerski - 2

Eluna

Pędzimąż - 3
Miśkowiec - 4

7:7 (3:3)

2000

Urząd Miasta

Koperniak
Filas
Chudy - 2
Janik - 2

2 min. kary

Poczta

Gacek - 5
Grzybacz - 2
Wójcik
Paździorko

6:9 (4:1)

2040

Blachotrapez

Śmieszek
Zembura

 

Oldboys

Szpurnóg
SkawskiŚmieszek - 2
Bala - 4
Czech

2:9 (0:7)

2120

 Modental

Samek - 5
Majerski
Bala

Galaktyczny Modental

Dachowski
Majchrowicz - 2
1 gol. samob.

7:4 (3:0) 

zaległy mecz

 

 

VI kolejka  05.01.2007 r. (piątek)


Godzina

Drużyny

Wynik

1800

Urząd Miasta

Janik

Modental

Rysula - 3
Majerski - 2
Bala - 2
Sawik
Płonka

1:9 (0:5)

1840

Pająki Rdzawka

Stolarczyk
Kowalczyk
Polak

Diesel

Chryc - 2
Jagosz

3:3 (2:2)

1920

Blachotrapez

Żur M.
Żur Z.
Zembura - 3
Śmieszek

2 min. kary

Poczta

Gacek
Kokoszka - 4
Paździorko - 2

6:7 (3:5)

2000

Oldboys

Śmieszek - 4
Celiński - 2
Bala - 4
Szpurnóg

Galaktyczny Modental

Rychel
Majchrowicz
Książek
Rapacz
Pułkowski
1 gol samob.

2 min. kary

11:6 (4:3)

2040

Dubiel Vitrum

Żur - 4
Majerski
Zachara - 6
Jurczak - 2

Eluna

Pędzimąż
Miśkowiec Mac.
1 gol samob.

2 min. kary

13:3 (2:1)

 

VII kolejka – 12.01.2007 r. (piątek)

Godzina

Drużyny

Wynik

1800

Poczta

Paździorko
Grzybacz
Stachura - 2
Rypel

4 min. kary

Pająki Rdzawka

Stolarczyk - 5
Karkula P. - 3
Kaliński
Karkula St.

5:10 (2:4)

1840

Eluna

Miśkowiec Mar.
Miśkowiec Mac.
Skorupa

Oldboys

Książek
Skawski - 2
Domagała

3:4 (0:0)

1920

Galaktyczny Modental

Janowiec

Ponice

Zając Mac. - 3
Raczak - 3
Skawski M.
Skawski J.
Skawski St.
samob.

1:10 (1:4)

2000

Urząd Miasta

Stachura - 2
Filas - 2
Chudy

Dubiel Vitrum

Żur - 2
Zachara - 5
Kapłon W.
Kapłon T.
Majerski

2 min. kary

5:10 (3:3)

2040

Diesel

Jagosz - 2
Niewiarowski
Rączka D.

Modental

Bala - 4
Samek
Majerski
Kościelniak
Sawik - 2

4:9 (3:3)

 

VIII kolejka – 19.01.2007 r. (piątek)


Godzina

Drużyny

Wynik

1800

Dubiel Vitrum

Żur - 4
Zachara - 7
Majerski

Poczta

Rypel
Grzybacz
Kokoszka
Paździorko - 4
Gacek

12:8 (5:3)

1840

Blachotrapez

Żur

2 min. kary

Modental

Rysula - 4
Majerski - 3
Bala - 3
Pędzimąż - 2
Płonka
Samek
1 gol samob.

1:15 (1:9)

1920

Oldboys

Skawski - 2
Celiński
Książek
Domagała
Śmieszek - 2
Strama
Szpurnóg

Diesel

Chryc
Jagosz
Niewiarowski - 3

9:5 (3:4)

2000

Urząd Miasta

Filas

Pająki Rdzawka

Stolarczyk - 2
Polak - 4
Kowalczyk - 2
Kaliński
Karkula St. - 2

1:11 (0:6)

2040

Eluna

Pędzimąż
Miśkowiec Mac. - 2
Baran - 2
Żądło
Krzysztof

Galaktyczny Modental

Pułkowski - 2
Rapacz - 2

7:4 (4:2)

 

IX kolejka – 26.01.2007 r.  (piątek)


Godzina

Drużyny

Wynik

1800

Poczta

Paździorko
Gacek
Grzybacz

Eluna

Miśkowiec - 4
Pędzimąż
Wójciak
Krzysztof

3:7 (1:1)

1840

Pająki Rdzawka

 

------

 

 

1920

Diesel

Chryc - 2

2 min. kary

Dubiel Vitrum

Zachara - 7
Żur - 3

2:10 (0:6)

2000

Modental

Rysula - 3
Pędzimąż
Majerski - 2

 

Oldboys

Książek - 2
Domagała
Skawski - 2

4 min. kary

6:5 (3:2)

2040

Urząd Miasta

Stachura - 2
Koperniak

Galaktyczny Modental

Książek
Majchrowicz

3:2 (2:2)

 

X kolejka – 02.02.2007 r. (piątek)


Godzina

Drużyny

Wynik

1800

Eluna

Żądło
Miśkowiec Mac. - 6
Pędzimąż

Diesel

Chryc - 2
Jagosz - 2
Skawski
Smółka

8:6 (5:4)

1840

Oldboys

Domagała - 2
Śmieszek - 2
Skawski
Bala

Pająki Rdzawka

Stolarczyk - 2
Karkula P.

2 min. kary

6:3 (2:2)

1920

Dubiel Vitrum

Zachara - 5
Żur - 4
Majerski

Modental

Majerski - 3
Bala

2 min. kary

10:4 (4:2)

2000

Urząd Miasta

Janik - 2
Stachura - 2
Delimata
Folwarski - 2
Koperniak
Chudy
1 gol samob.

Blachotrapez

Żur
Stachnik

10:2 (5:0)

2040

Galaktyczny Modental

Poczta

przełożony

 

XI kolejka – 09.02.2007 r. (piątek) 


Godzina

Drużyny

Wynik

1800

Diesel

Niewiarowski - 3
Gacek
Skawski

Ponice

Świder - 2
Filas

4 min. kary

5:3 (1:2)

1840

Galaktyczny Modental

Pułkowski

Dubiel Vitrum

Żur - 4
Zachara - 3
Kapłon P.
Zając

1:9 (0:3)

1920

Poczta

Paździorko - 4

Oldboys

Skawski - 3
Szpurnóg - 2
Książek - 2
Domagała

4:8 (2:4)

2000

Urząd Miasta

Stachura - 3
Filas - 4
Janik

Eluna

Miśkowiec - 5

8:5 (3:4)

2040

Modental

Sawik
Majerski - 3
Bala
Pędzimąż
Płonka

 

Pająki Rdzawka

Kaliński
Karkula P.
Karkula A.
Kowalczyk

2 min. kary

7:4 (2:3)

 

XII kolejka – 16.02.2007 r. (piątek)

Godzina

Drużyny

Wynik

1800

Poczta
Paździorko - 3
Grzybacz

Pająki Rdzawka

Karkula A. - 3
Kowalczyk - 5
Karkula St. - 2
Wójtowicz - 2

4:12 (1:6)

1840

Eluna
Miśkowiec - 3
Pędzimąż - 3
Derek
Potoczak - 2
Żądło

Oldboys
Domagała
Książek
Szpurnóg
Skawski - 2
Czech
Śmieszek - 2

2 min. kary

10:8 (5:4)

1920

Galaktyczny Modental
Rapacz - 3
Gierczyk
Książek
Rychel
Dachowski - 2
1 gol samob.
 

Blachotrapez
Żur Z. - 3
Żegleń
Zembura - 2

9:6 (5:4)

2000

Urząd Miasta
Filas - 2
Stachura

Dubiel Vitrum
Majerski - 2
Zachara - 2
Kapłon T.
 

 

XIII kolejka – 23.02.2007 r. (piątek)

Godzina

Drużyny

Wynik

 1720

Pająki Rdzawka

Kowalczyk - 5
Polak - 2
Karkula P. - 3
Kaliński - 2
Karkula A. - 2

4 min. kary

 Blachotrapez

Skawski
Śmieszek
Zembura

2 min. kary

14:3 (6:1)

 zaległy

 1800

 Poczta

Stachura
Paździorko
Kokoszka

 Eluna

Pędzimąż - 2
Derek
Miśkowiec

 3:4 (1:1)

1840

Pająki Rdzawka

Kaliński - 2
Karkula P.
Kowalczyk
1 gol samob.

Blachotrapez

Śmieszek - 3
Zembura - 2
Żegleń

5:6 (4:3)

1920

Diesel

Niewiarowski
Chryc - 2
Skawski
Jagosz

Dubiel Vitrum

Żur - 5
Zachara - 3
Majerski - 2

5:10 (4:7)

2000

Modental

Sawik

 

Oldboys

Śmieszek - 2
Książek

2 min. kary

1:3 (0:1)

2040

Urząd Miasta

Janik - 2
Stachura - 3
Filas
Luberda

2 min. kary

Galaktyczny Modental

Majchrowicz
Janowiec - 2
Dachowski
Rapacz
Książek

7:6 (2:3)

XIV kolejka – 01.03.2007 r. (czwartek) godz. 1800 – 2120

Godzina

Drużyny

Wynik

1800

Galaktyczny Modental

Rapacz - 3
Janowiec
Pułkowski

 

Modental

Majerski - 3
Rysula - 3
Samek
Bala - 2
Sawik - 3
Kościelniak

5:13 (3:5)

1840

Poczta

Paździorko
Gacek - 5
Wójcik
Grzybacz

Diesel

Chryc
Gacek - 2
Jagosz - 4

8:7 (6:2)

1920

Eluna

Krzysztof - 2
Potoczak
Pędzimąż
Derek

Pająki Rdzawka

Kowalczyk - 3
Karkula St.

5:4 (1:2)

2000

Urząd Miasta

Stachura
Chudy

 

Oldboys

Książek
Śmieszek
Czech
Domagała
Strama
Szpurnóg

2:6 (0:2)

2040

Dubiel Vitrum

Majerski - 2
Zachara - 4
Kapłon T.
Jurczak

Blachotrapez

Gruca
Żur M.
Śmieszek - 2
Żegleń
Zembura

8:6 (4:2)

 

XV kolejka 09.03.2007 r. (piątek) godz. 1800 – 2120

Godzina

Drużyny

Wynik

1840

Oldboys

Książek - 2
Śmieszek - 4
Skawski
Domagała

4 min. kary

Pająki Rdzawka

Kowalczyk - 4
Karkula A. - 3
Karkula P. - 2
Karkula St.

 

8:10 (4:6)

1920

Dubiel Vitrum

Żur - 2
Majerski - 2
Kapłon W. - 2

Modental

Majerski - 3
Rysula - 2
Bala
Sawik

6:7 (6:3)

2000

Urząd Miasta

Chudy - 2
Stachura - 2
Janik - 2
Koperniak

Blachotrapez

Śmieszek
Gruca
Żur M. - 2

2 min. kary

7:4 (2:2)

2040

Galaktyczny Modental

Książek
Pułkowski

Poczta

Kluska
Paździorko - 2
Grzybacz

2:4 (0:1)

 2120

 Eluna

Pędzimąż - 2
Potoczak - 4
Krzysztof - 2
Baran

 Diesel

Chryc - 3
Rączka D. - 2

2 min. kary

 9:5 (3:1)

XVI kolejka – 15.03.2007 r. (czwartek)

Godzina

Drużyny

Wynik

1800

Urząd Miasta

Filas - 2
Delimata
Janik

Modental

Majerski - 3
Samek
Rysula - 3
Bala - 4

2 min. kary

4:14 (2:4)

1840

Pająki Rdzawka

Karkula P. - 2
Kowalczyk - 3
Karkula St. - 3
Karkula A. - 2
Kaliński

2 min. kary

Diesel

Skawski

11:1 (4:0)

1920

Blachotrapez

Zembura
Śmieszek
Żur M.
Gruca
Żur Z.

Poczta

Gacek
Stachura - 2
Paździorko - 2
Rypel

5:6 (3:3)

2000

Oldboys

Książek
Śmiezek - 3
Strama
Szpurnóg - 2

Galaktyczny Modental

Dachowski
Rychel - 2
Gierczyk
Pułkowski

7:5 (4:1)

2040

Dubiel Vitrum

Kapłon W. - 2
Zachara - 4
Majerski - 2
Żur - 4

Eluna

Żądło
Pdzimąż - 3
Krzysztof - 3
Baran

12:8 (6:5)

2120

 Galaktyczny Modental

Rychel - 2
Rapacz - 5

 Poczta

Paździorko - 2
Gacek - 2
Rypel
Kokoszka - 2

7:7 (1:3)

 zaległy

VII kolejka – 23.03.2007 r. (piątek)

 

Godzina

Drużyny

Wynik

1630

Urząd Miasta

Stachura - 4
Koperniak

Diesel

Chryc- 5
Rączka D.

5:6 (1:3)

1710

Blachotrapez

Żur Z. - 3
Żur M. - 4
Gruca
Skawski

Eluna

Potoczak - 3
Pędzimąż - 2
Derek - 4
Krzysztof

9:10 (4:3)

1750

Modental

Samek
Rysula - 2
Majerski - 3
Bala
Pędzimąż
Płonka

Poczta

Kokoszka - 2
Paździorko

9:3 (2:3)

1830

Pająki Rdzawka

Karkula P. - 3
Kowalczyk - 4
Karkula A.
Karkula St. - 2

Galaktyczny Modental

Rapacz - 2
Majchrwicz
Pułkowski

10:4 (4:2)

1910

Oldboys

Książek - 2
Śmieszek - 5
Domagała - 2

2 min. kary

Dubiel Vitrum

Zachara - 2
Majerski - 2
Żur - 4

2 min. kary

9:8 (3:1)

VIII kolejka –30.03.2007 r. (piątek)

Godzina

Drużyny

Wynik

1800

Dubiel Vitrum

Kapłon W. - 2
Żur - 3
Zachara - 5
Majerski - 3

Poczta

Grzybacz - 2
Paździorko - 3
Gacek

13:6 (6:2)

1840

Blachotrapez

Zembura - 2
1 gol samob.

2 min. kary

Modental

Płonka
Samek - 2
Sawik - 2
Kościelniak
Pędzimąż
Bala

3:8 (1:3)

1920

Oldboys

Śmieszek - 6
Czech - 2
Szpurnóg - 2
Domagała
Książek
Strama - 2

Diesel

Rączka D. - 3
Jagosz
Skawski
Chryc - 2

14:7 (4:6)

2000

Urząd Miasta

Janik - 2
Stachura - 2

2 min kary

Pająki Rdzawka

Kowalczyk - 3
Karkula A. - 2
Karkula St. - 3

4:8 (1:3)

2040

Eluna

Potoczak - 3
Pędzimąż - 2
Żądło
Krzysztof

2 min kary

Galaktyczny Modental

Janowiec
Gierczyk

7:2 (3:0)

 

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
śro, wrzesień 28, 2022
GRA - FUR 1 : 0
PEA - NOK 5 : 2
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK737:162118
PEAKY BLINDERS735:201513
NOKAUT720:22-210
GRAJKI717:25-89
OPĘTANI716:32-168
Furioza713:23-102

Wyniki z trzech kolejek

6.
Kolejka
7.
Kolejka
8.
Kolejka
NOK - GRA 4:6
FUR - KDR 2:4
OPĘ - PEA 4:5
GRA - FUR 1:0
KDR - OPĘ 0:4
PEA - NOK 5:2
FUR - OPĘ -:-
GRA - PEA -:-
NOK - KDR -:-

Najbliższa kolejka

śro, 05 paź 2022 19:10 
FURIOZA : OPĘTANI
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 31.08.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
OPĘTANI - FURIOZA   1:1

20:10 
GRAJKI : PEAKY BLINDERS
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 31.08.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
PEAKY BLINDERS - GRAJKI   5:3

NOKAUT : KDRK SPYTKOWICE
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 31.08.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
KDRK SPYTKOWICE - NOKAUT   2:0

Losowy Zawodnik

NOKAUT
Patryk Traczyk
Patryk Traczyk
zawodnik

Król strzelców

Piotr Worwa (KDR)   10
Kamill Wójciak (PEA)   10
Kacper Masłowski (KDR)   9
Konrad Gacek (NOK)   8
Szymon Wróbel (PEA)   7
Patryk Miętus (GRA)   6
Przemysław Zając (KDR)   5
Piotr Stolarczyk (KDR)   5
Wiktor Trybała (PEA)   4
Hubert Kozak (GRA)   4
Pełna tabela