forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 287
Zakładki : 46
Odsłon : 452581

ligalogo_edycja_3.jpg

Terminarz i wyniki meczy

 

 

Pierwsza kolejka:

 

I kolejka – 08.11.2002 r.

 

 
Urząd Miasta – Diesel
8:3

Gacek – 2

Stachura – 5

Stachurski

Rączka D. – 2

Traczyk

   
Dubiel Vitrum – Poczta
7:5

Lach

Żur

Kapłon T. – 3

Kapłon P.

Domałeczny P.

Paździorko

Wójcik

Filas – 2

Płonka

2 min. kary

 
GORDZ –  GOPR
13:5

Nawara – 2

Świder – 2

Kusiak – 7

Żaczek – 2

Skwarek

Miśkowiec M. – 2

Wójciak

(samob.)

   
Nauczyciele – Modental
3:3

Korwel

Folwarski

Czyszczoń

Twaróg – 3

 
   
Energetyka – OSP Chabówka
6:4

Suski

Wróbel – 2

Luberda

Zachara

Twaróg

Pniaczek – 2

Świder – 2

 
   
Policja – Blachotrapez
6:4

Siemek – 5

Chudy

Kubiński – 4

 
   
 

Druga kolejka:

 

II kolejka – 15.11.2002 r.

 
Blachotrapez – Energetyka
3:12

Kubiński

Gruca

Petryla

Filas – 3

Wróbel – 3

Twaróg – 3

Książek

Zachara

Świerk

Diesel – Policja
4:11

Rączka K. – 2

Traczyk – 2

 

Siemek – 4

Bartosz – 3

Wątroba – 3

Jagła

GOPR – Nauczyciele
1:12

Miśkowiec M.

Folwarski – 3

Siwor – 2

Koperniak – 2

Rapacz – 2

Janik – 2

Korwel

OSP Chabówka – Urząd Miasta
5:8

Czyszczoń – 3

Świder St.

Pniaczek

Stachura – 7

Gacek

2 min. kary

2 min. kary

Poczta – GORDZ
4:7

Paździorko – 2

Wójcik

Płonka

Kusiak – 5

Nawara

Ślósarczyk

2 min. kary

 
Modental – Dubiel Vitrum
1:4

samob.

Żur – 3

Kapłon T.

  

Trzecia kolejka:

 

III kolejka – 22.11.2002 r.

  
Dubiel Vitrum – OSP Chabówka
5:5

Żur – 3

Lach

Kapłon T.

Pniaczek – 2

Świder R. – 2

Czyszczoń

GORDZ – Blachotrapez
14:0

Kusiak – 4

Świder – 4

Łopuch – 2

Wójciak, Ślósarczyk

Nawara, Żaczek

 

2 min. kary

 
Energetyka – Diesel
12:6

Książek – 4

Wróbel – 3

Twaróg – 2

Zachara – 2

Filas

Rączka M. – 3

Rączka D. – 2

Rączka K.

4 min. kary

2 min. kary

Policja – GOPR
17:3

Siemek – 7

Bartosz – 7

Jagła, Pustelnik

Karkula

Miśkowiec M. – 2

Zmarz

Urząd Miasta – Modental
4:2

Stachura – 3

Gacek

Kościelniak W.

Święch

2 min. kary

2 min. kary

Nauczyciele – Poczta
9:2

Koperniak – 2

Folwarski – 2

Korwel, Rapacz

Siwor, Janik, Tupta

Paździorko – 2

 
  

Czwarta kolejka:

 

IV kolejka – 29.11.2002 r.

 
Modental – GORDZ
4:1

Święch

Majchrzak – 2

Twaróg

Nawara

2 min. kary

2 min. kary

Poczta – Policja
5:16

Płonka – 2

Filas – 2

Ł. Książek

Bartosz – 5

Jagła – 4

Siemek – 3

Chudy – 2

Moskała, Karkula

Blachotrapez – GOPR
6:9

Nuciak

Petryla – 2

Maciaszek

Skawski J. – 2

Zmarz – 5

Skwarek – 3

Miśkowiec M.

 

2 min. kary

Nauczyciele – Dubiel Vitrum
2:0

Tupta

Siwor

 
Diesel – OSP Chabówka
5:8

Rączka M. – 3

Rączka K.

Traczyk

Świder R. – 3

Zając W. – 2

Zając Ł. – 2

Pniaczek

2 min. kary

 
Energetyka – Urząd Miasta
2:7

Książek – 2

Stachura – 3

Łopata – 2

Filas, Gacek

4 min. kary

 
  

Piąta kolejka:

 

V kolejka – 06.12.2002 r.

 

GOPR – Diesel
5:11

Miśkowiec M. – 2

Zmarz

2 samob.

Rączka K. – 4

Smółka – 3

Rączka M. – 2

Rączka D., Bieniek

2 min. kary

 
Dubiel Vitrum – Energetyka
6:5

Kapłon T. – 3

Kapłon P.

Żur – 2

Książek – 4

Filas

Nauczyciele – OSP Chabówka
9:1

Tupta – 3

Folwarski – 2

Kościelniak – 2

Janik, Siwor

Świder R.

Policja – GORDZ
7:3

Wątroba – 2

Jagła – 2

Chudy – 2

Siemek

Nawara

Sroka

Ślósarczyk

2 min. kary

2 min. kary

Modental – Poczta
1:4

Majchrzak

Paździorko – 3

Filas

Urząd Miasta – Blachotrapez
8:4

Stachura – 2

Łopata – 2

Latawiec – 2

Hajdyła, Filas

Kubiński – 2

Nuciak

Gibas

2 min. kary

 
  

Szósta kolejka:

 

VI kolejka – 13.12.2002 r.

 
Blachotrapez – Modental
2:6

Nuciak – 2

Kuboń – 4

Święch

samob.

2 min. kary

2 min. kary

OSP Chabówka – GORDZ
3:3

Pniaczek – 2

Czyszczoń

Łopuch

Kusiak – 2

GOPR – Dubiel Vitrum
0:5
walkower

40 min. kary

 
Urząd Miasta – Policja
6:5

Stachura – 3

Gacek – 2

Filas

Bartosz – 2

Jagła

Siemek

Karkula

Poczta – Diesel
9:5

Janiak – 3

Paździorko – 4

Filas

samob.

Rączka M. – 2

Rączka K.

Rączka D.

Smółka

 

2 min. kary

Energetyka – Nauczyciele
0:6
 

Tupta – 2

Siwor – 2

Kościelniak

Rapacz

  

Siódma kolejka:

 

VII kolejka – 20.12.2002 r.

  
Nauczyciele – Urząd Miasta
1:0

Koperniak

 

2 min. kary

 
Modental – Diesel
5:6

Kuboń – 3

Kościelniak T.

Święch

Rączka K. – 4

Rączka M.

Traczyk

 

2 min. kary

GORDZ – Dubiel Vitrum
3:5

Ślósarczyk

Kurzeja

Łopuch

Domałeczny P.

Lach

Żur

Kapłon T.

samob.

Policja – Energetyka
13:5

Jagła – 6

Bartosz – 3

Chudy – 2

Siemek – 2

Twaróg – 2

Książek – 2

Filas

Poczta – GOPR
12:5

Pażdziorko – 6

Janiak – 3

Płonka – 3

Miśkowiec M. – 2

Skwarek

Rola

samob.

OSP Chabówka – Blachotrapez
9:4

Czyszczoń – 5

Zając

Gietler

Pniaczek

Świder R.

Skawski J. – 2

Mrózek

Pędzimąż

 

2 min. kary

  

Ósma kolejka:

 

VIII kolejka – 03.01.2003 r.

  
Energetyka – Poczta
7:6

Wróbel – 4

Luberda – 2

Książek

Paździorko – 3

Janiak

Filas

Książek

OSP Chabówka – Policja
5:6

Czyszczoń – 2

Zając

Świder

Pniaczek

Siemek – 3

Bartosz

Jagła – 2

 
Blachotrapez – Nauczyciele
4:8

Pędzimąż – 4

 

Korwel

Siwor – 2

Rapacz – 2

Koperniak – 2

Tupta

GOPR – Modental
4:12

Skwarek

Chrustek

Miśkowiec

Zmarz

Święch – 4

Kuboń – 2

Twaróg – 2

Majchrzak

Grabowski – 2

Bala

 

2 min. kary

Diesel – GORDZ
1:8

Rączka M.

Świder – 4

Łopuch

Nawara – 2

Gacek Z.

Dubiel Vitrum – Urząd Miasta
7:4
Żur – 3Kapłon T. – 2Kapłon P., Lach Stachura – 2ŁopataJąkała
  

Dziewiąta kolejka:

 

IX kolejka – 10.01.2003 r.

  
Diesel – Nauczyciele
2:6

Rączka K. – 2

 

Siwor – 3

Folwarski

Koperniak

Kościelniak

GORDZ – Urząd Miasta
7:3

Kusiak – 6

Ślósarczyk

Stachura – 2

Jąkała

Energetyka – GOPR
12:8

Wróbel – 4

Filas – 2

Książek – 3

Więcek

Szeliga

Luberda

Miśkowiec Mac. – 4

Zmarz – 3

Miśkowiec Mar.

Policja – Modental
6:9

Bartosz – 2

Siemek – 2

Wątroba

Jagła

Święch – 5

Kuboń – 2

Majchrzak

Kościelniak W.

2 min. kary

2 min. kary

Dubiel Vitrum – Blachotrapez
3:2

Kapłon P.

Lach

Żur

Nuciak

Pędzimąż

2 min. kary

 
Poczta – OSP Chabówka
3:4

Paździorko – 2

Janiak

Świder R. – 2

Gietler

Czyszczoń

  

Dziesiąta kolejka:

 

X kolejka – 17.01.2003 r.

  
OSP Chabówka – GOPR
16:10

Świder R. – 5

Czyszczoń – 5

Gietler – 3

Pniaczek

Żogała

1 samob.

Miśkowiec Mac. – 5

Miśkowiec Mar. – 4

Zmarz

Modental – Energetyka
2:4

Święch

Kościelniak W.

Wróbel – 2

Książek

Filas

Urząd Miasta – Poczta
6:5

Stachura – 3

Łopata – 2

Latawiec

Paździorko – 2

Janiak

Wójcik

Filas

Nauczyciele – GORDZ
4:7

Folwarski

Koperniak

Siwor

Korwel

Ślósarczyk – 2

Świder – 2

Kusiak – 2

Łopuch

Blachotrapez – Diesel
5:4

Nuciak – 3

Gruca

1 samob.

Traczyk – 2

Rączka M.

Rączka K.

Policja – Dubiel Vitrum
7:3

Siemek – 3

Bartosz – 2

Chudy

Karkula

Żur

Wójciak

Kapłon P.

  

Jedenasta kolejka:

 

XI kolejka – 24.01.2003 r.

 
Dubiel Vitrum – Diesel
5:4

Kapłon T. – 3

Lach

Druet

Smółka – 3

1 samob.

2 min. kary

2 min. kary

Poczta – Blachotrapez
13:1

Paździorko – 5

Filas – 2

Rogowiec – 3

Janiak – 2

Nowak

Skawski

GOPR – Urząd Miasta
0:8
 

Stachura – 3

Latawiec – 3

Stachurski

Filas

Energetyka – GORDZ
5:4

Wróbel

Luberda

Twaróg – 3

Kurzeja

Żaczek – 2

Wójciak

 

2 min. kary

Policja – Nauczyciele
4:2

Moskała

Siemek

Bartosz – 2

Rapacz

Koperniak

Modental – OSP Chabówka
2:5

Święch

Kuboń

Czyszczoń – 2

Pniaczek

Zając

Gietler

4 min. kary

 
  

RUNDA   II - rewanżowa

  

XII kolejka – 31.01.2003 r. godz. 1630 – 2030

 

1630

Modental – GOPR

8:3

1710

Dubiel Vitrum – GORDZ

1:3

1750

OSP Chabówka – Blachotrapez

16:3

1830

Policja – Urząd Miasta

10:2

1910

Diesel – Poczta

2:9

1950

Nauczyciele – Energetyka

5:6

 

Runda rewanżowa - Druga kolejka

 

XIII kolejka – 07.02.2003 r.

  
Blachotrapez – GOPR
 
   
   
Urząd Miasta – Energetyka
4:2

Stachura

Filas

Gacek – 2

Twaróg

Szeliga

Poczta – OSP Chabówka
7:5

1 samob.

Paździorko – 2

Filas

Janiak

Płonka

Wójcik

Czyszczoń – 2

Świder R. – 2

Pniaczek

 

2 min. kary

 
Dubiel Vitrum – Policja
4:13

Żur – 2

Kapłon T. – 2

 

Bartosz – 3

Jagła – 2

Siemek – 6

Moskała

Chudy

Diesel – Modental
3:7

Rączka D.

Traczyk – 2

 

Święch – 2

Miśkowiec

Twaróg

Kuboń – 3.

GORDZ – Nauczyciele
9:2

Ślósarczyk

Łopuch – 3

Kusiak – 3

Świder – 2

Janik – 2

 
  

Runda rewanżowa - Trzecia kolejka

 

XIV kolejka – 14.02.2003 r.

 
Diesel – Blachotrapez
5:6

Rączka K. – 2

Smółka

Bieniek

Traczyk

Pędzimąż – 3

Skawski – 2

Mrózek

Urząd Miasta – GORDZ
2:7

Stachura – 2

 

Kusiak – 5

Świder – 2

Poczta – Modental
7:7

Paździorko – 3

Janiak – 3

Płonka

Święch – 4

Kuboń

Kościelniak T.

Kościelniak W.

Nauczyciele – Dubiel Vitrum
4:1

Janik – 2

Folwarski

Kościelniak

 

Kapłon T.

OSP Chabówka – GOPR
12:5

Pniaczek – 8

Czyszczoń – 2

Gietler

Świder R.

Miśkowiec Mac. – 2

Filar

Chrustek

1 samob.

Policja – Energetyka
13:3

Siemek – 7

Bartosz – 5

Jagła

Luberda

Woszczyna

Filas

  

Runda rewanżowa - Czwarta kolejka

 

XV kolejka – 21.02.2003 r.

 
OSP Chabówka – Diesel
6:8

Świder R. – 4

Pniaczek

Gietler

Rączka K. – 4

Traczyk – 2

Bieniek

Smółka

 

2 min. kary

Policja – GORDZ
4:5

Jagła – 3

Bartosz

 

Kusiak – 3

Kurzeja

Ślósarczyk

Poczta – GOPR
9:7

Paździorko – 5

Janiak – 3

Wójcik

Miśkowiec Mac. – 4

Miśkowiec Mar. – 2

Zmarz

Urząd Miasta – Nauczyciele
3:6

Jąkała

Gacek

Filas

 

Folwarski

Kościelniak

Koperniak

Czyszczoń

Janik

Tupta

Modental – Blachotrapez
10:4

Twaróg

Grabowski

Święch – 5

Bala – 3

Pędzimąż – 2

Skawski

Maciaszek

4 min. kary

4 min. kary

Dubiel Vitrum – Energetyka
4:5

Kapłon T. – 3

Domałeczny

Książek – 2

Twaróg – 2

Więcek

  

Runda rewanżowa - Piąta kolejka

 

XVI kolejka – 28.02.2003 r.

 
Poczta – Blachotrapez
12:3

Paździorko – 9

Książek – 2

Filas

Mrózek – 2

Pędzimąż

Energetyka– GORDZ
6:8

Więcej – 3

Filar – 2

Wróbel

 

Kusiak – 4

Łopuch – 2

Nawara – 2

Modental – OSP Chabówka
3:5

Kościelniak W.

Grafowski

Święch

Czyszczeń – 2

Świder R. – 2

Pniaczek

Nauczyciele – Policja
3:3

Janik – 2

Korwel

 

Bartosz

Siemek

Jagła

GOPR – Diesel
4:12

Miśkowiec Mac. – 2

Miśkowiec Marcin

Rączka K. – 5

Traczyk – 3

Rączka D. – 2

Pieniek

Smółka

Urząd Miasta – Dubiel Vitrum
3:4

Stachura – 2

Gacek

Żur – 2

Kapłon P.

Kapłon T.

  

 

 

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
śro, wrzesień 28, 2022
GRA - FUR 1 : 0
PEA - NOK 5 : 2
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK737:162118
PEAKY BLINDERS735:201513
NOKAUT720:22-210
GRAJKI717:25-89
OPĘTANI716:32-168
Furioza713:23-102

Wyniki z trzech kolejek

6.
Kolejka
7.
Kolejka
8.
Kolejka
NOK - GRA 4:6
FUR - KDR 2:4
OPĘ - PEA 4:5
GRA - FUR 1:0
KDR - OPĘ 0:4
PEA - NOK 5:2
FUR - OPĘ -:-
GRA - PEA -:-
NOK - KDR -:-

Najbliższa kolejka

śro, 05 paź 2022 19:10 
FURIOZA : OPĘTANI
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 31.08.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
OPĘTANI - FURIOZA   1:1

20:10 
GRAJKI : PEAKY BLINDERS
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 31.08.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
PEAKY BLINDERS - GRAJKI   5:3

NOKAUT : KDRK SPYTKOWICE
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 31.08.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
KDRK SPYTKOWICE - NOKAUT   2:0

Losowy Zawodnik

NOKAUT
Jakub Jagosz
Jakub Jagosz
zawodnik

Król strzelców

Piotr Worwa (KDR)   10
Kamill Wójciak (PEA)   10
Kacper Masłowski (KDR)   9
Konrad Gacek (NOK)   8
Szymon Wróbel (PEA)   7
Patryk Miętus (GRA)   6
Przemysław Zając (KDR)   5
Piotr Stolarczyk (KDR)   5
Wiktor Trybała (PEA)   4
Hubert Kozak (GRA)   4
Pełna tabela