forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 287
Zakładki : 46
Odsłon : 456947
RLHPN 2009/2010
Informacje o klubie Eluna


Adres:
  34-700 Rabka-Zdrój, MAŁOPOLSKIE


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
sobota, 14 listopad 2009 15:30 RLHPN 2009/2010Eluna6-3Cavaliers
sobota, 21 listopad 2009 17:15 RLHPN 2009/2010Pająki Rdzawka4-7Eluna
sobota, 28 listopad 2009 16:40 RLHPN 2009/2010Eluna8-2Galacticos
sobota, 05 grudzień 2009 17:15 RLHPN 2009/2010Eluna6-4Black Jack
sobota, 19 grudzień 2009 17:15 RLHPN 2009/2010Eluna6-4Skomielna Biała
sobota, 09 styczeń 2010 17:50 RLHPN 2009/2010Bad Boys4-5Eluna
sobota, 23 styczeń 2010 16:25 RLHPN 2009/2010Eluna8-2Ellena
sobota, 30 styczeń 2010 17:35 RLHPN 2009/2010Eluna5-4Blachy
sobota, 06 luty 2010 17:35 RLHPN 2009/2010Eluna6-4Urząd Miasta
sobota, 13 luty 2010 17:00 RLHPN 2009/2010Cavaliers4-8Eluna
sobota, 20 luty 2010 18:10 RLHPN 2009/2010Eluna3-0Pająki Rdzawka
sobota, 27 luty 2010 17:00 RLHPN 2009/2010Galacticos5-7Eluna
sobota, 06 marzec 2010 17:35 RLHPN 2009/2010Black Jack5-7Eluna
sobota, 20 marzec 2010 17:00 RLHPN 2009/2010Skomielna Biała4-5Eluna
sobota, 27 marzec 2010 16:25 RLHPN 2009/2010Eluna6-5Bad Boys
sobota, 27 marzec 2010 17:35 RLHPN 2009/2010Urząd Miasta7-4Eluna
sobota, 10 kwiecień 2010 16:25 RLHPN 2009/2010Ellena3-0Eluna
sobota, 17 kwiecień 2010 17:35 RLHPN 2009/2010Blachy4-9Eluna

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
śro, październik 19, 2022
NOK - FUR 4 : 2
PEA - KDR 5 : 6
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK1053:292424
PEAKY BLINDERS1061:342719
NOKAUT1031:26519
OPĘTANI1021:39-1812
GRAJKI1026:44-189
Furioza1022:42-203

Wyniki z trzech kolejek

9.
Kolejka
10.
Kolejka
KDR - GRA 8:5
OPĘ - NOK 0:4
FUR - PEA 4:12
NOK - FUR 4:2
GRA - OPĘ 0:2
PEA - KDR 5:6

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

NOKAUT
Konrad Białoński
Konrad Białoński
zawodnik klubowy

Król strzelców

Kamill Wójciak (PEA)   22
Konrad Gacek (NOK)   13
Kacper Masłowski (KDR)   13
Piotr Worwa (KDR)   12
Szymon Wróbel (PEA)   12
Patryk Miętus (GRA)   9
Piotr Stolarczyk (KDR)   8
Daniel Skwarek (PEA)   8
Przemysław Zając (KDR)   7
Hubert Kozak (GRA)   7
Pełna tabela