forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 287
Zakładki : 46
Odsłon : 456951
RLHPN 2009/2010
Informacje o klubie Black Jack


Adres:
  34-700 Rabka-Zdrój, MAŁOPOLSKIE


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
sobota, 14 listopad 2009 17:50 RLHPN 2009/2010Galacticos2-4Black Jack
sobota, 21 listopad 2009 15:30 RLHPN 2009/2010Black Jack3-6Ellena
sobota, 28 listopad 2009 17:15 RLHPN 2009/2010Urząd Miasta6-3Black Jack
sobota, 05 grudzień 2009 17:15 RLHPN 2009/2010Eluna6-4Black Jack
sobota, 19 grudzień 2009 15:30 RLHPN 2009/2010Blachy5-3Black Jack
sobota, 09 styczeń 2010 16:05 RLHPN 2009/2010Skomielna Biała2-3Black Jack
sobota, 23 styczeń 2010 17:00 RLHPN 2009/2010Cavaliers0-3Black Jack
sobota, 30 styczeń 2010 16:25 RLHPN 2009/2010Pająki Rdzawka1-6Black Jack
sobota, 06 luty 2010 15:50 RLHPN 2009/2010Black Jack2-4Bad Boys
sobota, 13 luty 2010 15:50 RLHPN 2009/2010Black Jack2-5Galacticos
sobota, 20 luty 2010 15:50 RLHPN 2009/2010Ellena3-2Black Jack
sobota, 27 luty 2010 17:35 RLHPN 2009/2010Black Jack10-5Urząd Miasta
sobota, 06 marzec 2010 17:35 RLHPN 2009/2010Black Jack5-7Eluna
sobota, 13 marzec 2010 15:50 RLHPN 2009/2010Bad Boys8-2Black Jack
sobota, 20 marzec 2010 15:50 RLHPN 2009/2010Black Jack2-2Blachy
sobota, 27 marzec 2010 15:50 RLHPN 2009/2010Black Jack8-5Skomielna Biała
sobota, 10 kwiecień 2010 17:00 RLHPN 2009/2010Black Jack3-5Cavaliers
sobota, 17 kwiecień 2010 18:10 RLHPN 2009/2010Black Jack3-0Pająki Rdzawka

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
śro, październik 19, 2022
NOK - FUR 4 : 2
PEA - KDR 5 : 6
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK1053:292424
PEAKY BLINDERS1061:342719
NOKAUT1031:26519
OPĘTANI1021:39-1812
GRAJKI1026:44-189
Furioza1022:42-203

Wyniki z trzech kolejek

9.
Kolejka
10.
Kolejka
KDR - GRA 8:5
OPĘ - NOK 0:4
FUR - PEA 4:12
NOK - FUR 4:2
GRA - OPĘ 0:2
PEA - KDR 5:6

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

NOKAUT
Borys Karnicki
Borys Karnicki
bramkarz

Król strzelców

Kamill Wójciak (PEA)   22
Konrad Gacek (NOK)   13
Kacper Masłowski (KDR)   13
Piotr Worwa (KDR)   12
Szymon Wróbel (PEA)   12
Patryk Miętus (GRA)   9
Piotr Stolarczyk (KDR)   8
Daniel Skwarek (PEA)   8
Przemysław Zając (KDR)   7
Hubert Kozak (GRA)   7
Pełna tabela