forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 287
Zakładki : 46
Odsłon : 456873
RLHPN 2014/2015
Informacje o klubie Wybrzeże Klatki Schodowej


Adres:
  ,


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
piątek, 28 listopad 2014 19:20 RLHPN 2014/2015Wybrzeże Klatki Schodowej2-6Ellena
piątek, 05 grudzień 2014 18:00 RLHPN 2014/2015Wybrzeże Klatki Schodowej6-1Testosteron
piątek, 12 grudzień 2014 19:30 RLHPN 2014/2015Wybrzeże Klatki Schodowej12-3Szybkie Szpice
piątek, 19 grudzień 2014 17:30 RLHPN 2014/2015Wybrzeże Klatki Schodowej2-3Urząd Miasta
piątek, 09 styczeń 2015 18:50 RLHPN 2014/2015Wybrzeże Klatki Schodowej1-2Przełęcz Team
piątek, 16 styczeń 2015 17:30 RLHPN 2014/2015Wybrzeże Klatki Schodowej0-2NOKAUT
piątek, 23 styczeń 2015 19:15 RLHPN 2014/2015Przełęcz Team0-3Wybrzeże Klatki Schodowej
piątek, 06 luty 2015 17:55 RLHPN 2014/2015Urząd Miasta3-9Wybrzeże Klatki Schodowej
piątek, 13 luty 2015 17:15 RLHPN 2014/2015Szybkie Szpice6-0Wybrzeże Klatki Schodowej
piątek, 20 luty 2015 16:40 RLHPN 2014/2015Wybrzeże Klatki Schodowej1-3Oldboys
piątek, 20 luty 2015 17:55 RLHPN 2014/2015Oldboys10-3Wybrzeże Klatki Schodowej
piątek, 27 luty 2015 19:15 RLHPN 2014/2015Ellena6-1Wybrzeże Klatki Schodowej
piątek, 06 marzec 2015 17:15 RLHPN 2014/2015Testosteron4-3Wybrzeże Klatki Schodowej
piątek, 13 marzec 2015 19:15 RLHPN 2014/2015NOKAUT9-3Wybrzeże Klatki Schodowej

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
śro, październik 19, 2022
NOK - FUR 4 : 2
PEA - KDR 5 : 6
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK1053:292424
PEAKY BLINDERS1061:342719
NOKAUT1031:26519
OPĘTANI1021:39-1812
GRAJKI1026:44-189
Furioza1022:42-203

Wyniki z trzech kolejek

9.
Kolejka
10.
Kolejka
KDR - GRA 8:5
OPĘ - NOK 0:4
FUR - PEA 4:12
NOK - FUR 4:2
GRA - OPĘ 0:2
PEA - KDR 5:6

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

PEAKY BLINDERS
Jacek Gałka
Jacek Gałka
zawodnik

Król strzelców

Kamill Wójciak (PEA)   22
Konrad Gacek (NOK)   13
Kacper Masłowski (KDR)   13
Piotr Worwa (KDR)   12
Szymon Wróbel (PEA)   12
Patryk Miętus (GRA)   9
Piotr Stolarczyk (KDR)   8
Daniel Skwarek (PEA)   8
Przemysław Zając (KDR)   7
Hubert Kozak (GRA)   7
Pełna tabela