forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 287
Zakładki : 46
Odsłon : 452583
RLHPN 2009/2010
_CMN_PRINT
Terminarz iCal export

Kolejka 1 (14.11.2009)
sobota, 14 listopad 2009
Pokaż informacje 15:30    Eluna6:3Cavaliers 
Pokaż informacje 16:05    Urząd Miasta1:5Blachy 
16:40    Ellena3:0Walkower (nieuprawniony zawodnik)Bad Boys 
Pokaż informacje 17:15    Pająki Rdzawka3:10Skomielna Biała 
Pokaż informacje 17:50    Galacticos2:4Black Jack 
przejdź na górę
Kolejka 2 (21.11.2009)
sobota, 21 listopad 2009
Pokaż informacje 15:30    Black Jack3:6 (2:3-1:3)Ellena 
Pokaż informacje 16:05    Skomielna Biała4:4 (2:2-2:2)Urząd Miasta 
Pokaż informacje 16:40    Bad Boys7:5 (4:1-3:4)Cavaliers 
Pokaż informacje 17:15    Pająki Rdzawka4:7 (2:2-2:5)Eluna 
Pokaż informacje 17:50    Blachy6:4 (3:0-3:4)Galacticos 
przejdź na górę
Kolejka 3 (28.11.2009)
sobota, 28 listopad 2009
Pokaż informacje 15:30    Bad Boys7:11 (3:5-4:6)Skomielna Biała 
Pokaż informacje 16:05    Blachy7:5 (3:4-4:1)Cavaliers 
Pokaż informacje 16:40    Eluna8:2 (3:2-5:0)Galacticos 
Pokaż informacje 17:15    Urząd Miasta6:3 (2:2-4:1)Black Jack 
Pokaż informacje 17:50    Pająki Rdzawka2:3 (0:1-2:2)Ellena 
przejdź na górę
Kolejka 4 (05.12.2009)
sobota, 05 grudzień 2009
Pokaż informacje 15:30    Ellena1:13 (1:7-0:6)Skomielna Biała 
Pokaż informacje 16:05    Cavaliers3:4 (3:3-0:1)Pająki Rdzawka 
Pokaż informacje 16:40    Bad Boys4:4 (3:1-1:3)Blachy 
Pokaż informacje 17:15    Eluna6:4 (2:2-4:2)Black Jack 
Pokaż informacje 17:50    Urząd Miasta2:4 (1:1-1:3)Galacticos 
przejdź na górę
Kolejka 5 (06.02.2010)
sobota, 06 luty 2010
Pokaż informacje 15:15    Cavaliers5:7 (2:2-3:5)Ellena 
Pokaż informacje 15:50    Black Jack2:4 (0:1-2:3)Bad Boys 
Pokaż informacje 16:25    Skomielna Biała9:6 (3:3-6:3)Blachy 
17:00    Galacticos3:0Pająki Rdzawka 
Pokaż informacje 17:35    Eluna6:4 (4:2-2:2)Urząd Miasta 
przejdź na górę
Kolejka 6 (19.12.2009)
sobota, 19 grudzień 2009
Pokaż informacje 15:30    Blachy5:3 (1:2-4:1)Black Jack 
Pokaż informacje 16:05    Bad Boys8:4 (3:2-5:2)Pająki Rdzawka 
Pokaż informacje 16:40    Cavaliers2:8 (0:4-2:4)Urząd Miasta 
Pokaż informacje 17:15    Eluna6:4 (2:2-4:2)Skomielna Biała 
Pokaż informacje 17:50    Ellena3:4 (1:3-2:1)Galacticos 
przejdź na górę
Kolejka 7 (09.01.2010)
sobota, 09 styczeń 2010
Pokaż informacje 15:30    Galacticos9:2 (3:1-6:1)Cavaliers 
Pokaż informacje 16:05    Skomielna Biała2:3 (1:0-1:3)Black Jack 
Pokaż informacje 16:40    Pająki Rdzawka4:3 (2:2-2:1)Urząd Miasta 
Pokaż informacje 17:15    Ellena1:3 (1:1-0:2)Blachy 
Pokaż informacje 17:50    Bad Boys4:5 (2:3-2:2)Eluna 
przejdź na górę
Kolejka 8 (23.01.2010)
sobota, 23 styczeń 2010
Pokaż informacje 15:15    Galacticos2:12 (2:5-0:7)Skomielna Biała 
Pokaż informacje 15:50    Blachy3:2 (3:0-0:2)Pająki Rdzawka 
Pokaż informacje 16:25    Eluna8:2 (3:1-5:1)Ellena 
17:00    Cavaliers0:3 (0:0-0:0)Black Jack 
Pokaż informacje 17:35    Bad Boys10:7 (3:1-7:6)Urząd Miasta 
przejdź na górę
Kolejka 9 (30.01.2010)
sobota, 30 styczeń 2010
Pokaż informacje 15:15    Urząd Miasta2:6 (0:2-2:4)Ellena 
Pokaż informacje 15:50    Cavaliers6:5 (3:2-3:3)Skomielna Biała 
Pokaż informacje 16:25    Pająki Rdzawka1:6 (1:1-0:5)Black Jack 
Pokaż informacje 17:00    Bad Boys10:4 (2:2-8:2)Galacticos 
Pokaż informacje 17:35    Eluna5:4 (5:3-0:1)Blachy 
przejdź na górę
Kolejka 10 (13.02.2010)
sobota, 13 luty 2010
Pokaż informacje 15:50    Black Jack2:5 (1:3-1:2)Galacticos 
Pokaż informacje 16:25    Bad Boys4:0 (2:0-2:0)Ellena 
Pokaż informacje 17:00    Cavaliers4:8 (2:2-2:6)Eluna 
Pokaż informacje 17:35    Blachy5:7 (4:4-1:3)Urząd Miasta 
Pokaż informacje 18:10    Pająki Rdzawka0:3Skomielna Biała 
przejdź na górę
Kolejka 11 (20.02.2010)
sobota, 20 luty 2010
Pokaż informacje 15:50    Ellena3:2 (2:2-1:0)Black Jack 
Pokaż informacje 16:25    Urząd Miasta5:5 (4:1-1:4)Skomielna Biała 
Pokaż informacje 17:00    Cavaliers5:10 (3:4-2:6)Bad Boys 
Pokaż informacje 17:35    Galacticos3:5 (0:0-3:5)Blachy 
Pokaż informacje 18:10    Eluna3:0Pająki Rdzawka 
przejdź na górę
Kolejka 12 (27.02.2010)
sobota, 27 luty 2010
Pokaż informacje 15:50    Skomielna Biała5:7 (1:4-4:3)Bad Boys 
Pokaż informacje 16:25    Cavaliers3:8 (1:0-2:8)Blachy 
Pokaż informacje 17:00    Galacticos5:7 (2:2-3:5)Eluna 
Pokaż informacje 17:35    Black Jack10:5 (2:3-8:2)Urząd Miasta 
Pokaż informacje 18:10    Ellena3:0Pająki Rdzawka 
przejdź na górę
Kolejka 13 (06.03.2010)
sobota, 06 marzec 2010
Pokaż informacje 15:50    Blachy4:6 (0:2-4:4)Bad Boys 
Pokaż informacje 16:25    Galacticos2:4 (1:3-1:1)Urząd Miasta 
Pokaż informacje 17:00    Skomielna Biała2:4 (0:2-2:2)Ellena 
Pokaż informacje 17:35    Black Jack5:7 (4:3-1:4)Eluna 
Pokaż informacje 18:10    Cavaliers3:0Pająki Rdzawka 
przejdź na górę
Kolejka 14 (13.03.2010)
sobota, 13 marzec 2010
Pokaż informacje 15:50    Bad Boys8:2 (3:1-5:1)Black Jack 
Pokaż informacje 16:25    Blachy7:4 (2:3-5:1)Skomielna Biała 
Pokaż informacje 17:00    Ellena7:2 (3:1-4:1)Cavaliers 
Pokaż informacje 18:10    Galacticos3:0Pająki Rdzawka 
sobota, 27 marzec 2010
Pokaż informacje 17:35    Urząd Miasta7:4 (4:1-3:2)Eluna 
przejdź na górę
Kolejka 15 (20.03.2010)
sobota, 20 marzec 2010
Pokaż informacje 15:50    Black Jack2:2 (1:1-1:1)Blachy 
Pokaż informacje 16:25    Urząd Miasta10:1 (2:1-8:0)Cavaliers 
Pokaż informacje 17:00    Skomielna Biała4:5 (2:0-2:5)Eluna 
Pokaż informacje 17:35    Galacticos7:3 (4:2-3:1)Ellena 
Pokaż informacje 18:10    Bad Boys3:0Pająki Rdzawka 
przejdź na górę
Kolejka 16 (27.03.2010)
sobota, 27 marzec 2010
15:15    Cavaliers0:3Galacticos 
Pokaż informacje 15:50    Black Jack8:5 (3:2-5:3)Skomielna Biała 
Pokaż informacje 16:25    Eluna6:5 (2:2-4:3)Bad Boys 
Pokaż informacje 17:00    Blachy1:10 (0:3-1:7)Ellena 
Pokaż informacje 17:35    Pająki Rdzawka0:3Urząd Miasta 
przejdź na górę
Kolejka 17 (10.04.2010)
sobota, 10 kwiecień 2010
Pokaż informacje 15:50    Skomielna Biała2:7 (2:4-0:3)Galacticos 
Pokaż informacje 16:25    Ellena3:0Eluna 
Pokaż informacje 17:00    Black Jack3:5 (1:3-2:2)Cavaliers 
Pokaż informacje 17:35    Urząd Miasta6:4 (1:2-5:2)Bad Boys 
Pokaż informacje 18:10    Blachy3:0Pająki Rdzawka 
przejdź na górę
Kolejka 18 (17.04.2010)
sobota, 17 kwiecień 2010
Pokaż informacje 15:50    Ellena9:5 (4:2-5:3)Urząd Miasta 
Pokaż informacje 16:25    Skomielna Biała3:0Cavaliers 
Pokaż informacje 17:00    Galacticos5:8 (2:5-3:3)Bad Boys 
Pokaż informacje 17:35    Blachy4:9 (1:3-3:6)Eluna 
Pokaż informacje 18:10    Black Jack3:0Pająki Rdzawka 
przejdź na górę

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
śro, wrzesień 28, 2022
GRA - FUR 1 : 0
PEA - NOK 5 : 2
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK737:162118
PEAKY BLINDERS735:201513
NOKAUT720:22-210
GRAJKI717:25-89
OPĘTANI716:32-168
Furioza713:23-102

Wyniki z trzech kolejek

6.
Kolejka
7.
Kolejka
8.
Kolejka
NOK - GRA 4:6
FUR - KDR 2:4
OPĘ - PEA 4:5
GRA - FUR 1:0
KDR - OPĘ 0:4
PEA - NOK 5:2
FUR - OPĘ -:-
GRA - PEA -:-
NOK - KDR -:-

Najbliższa kolejka

śro, 05 paź 2022 19:10 
FURIOZA : OPĘTANI
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 31.08.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
OPĘTANI - FURIOZA   1:1

20:10 
GRAJKI : PEAKY BLINDERS
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 31.08.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
PEAKY BLINDERS - GRAJKI   5:3

NOKAUT : KDRK SPYTKOWICE
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 31.08.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
KDRK SPYTKOWICE - NOKAUT   2:0

Losowy Zawodnik

NOKAUT
Łukasz Majerski
Łukasz Majerski
zawodnik

Król strzelców

Piotr Worwa (KDR)   10
Kamill Wójciak (PEA)   10
Kacper Masłowski (KDR)   9
Konrad Gacek (NOK)   8
Szymon Wróbel (PEA)   7
Patryk Miętus (GRA)   6
Przemysław Zając (KDR)   5
Piotr Stolarczyk (KDR)   5
Wiktor Trybała (PEA)   4
Hubert Kozak (GRA)   4
Pełna tabela