forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 287
Zakładki : 46
Odsłon : 453060
RLHPN 2014/2015
_CMN_PRINT
Terminarz iCal export

1 kolejka (21.11.2014)
piątek, 21 listopad 2014
Pokaż informacje 18:00    Ellena8:4 (:) (5:0-3:4)Szybkie Szpice 
Pokaż informacje 18:40    Urząd Miasta6:4 (:) (2:2-4:2)Przełęcz Team 
Pokaż informacje 19:20    NOKAUT3:4 (:) (2:1-1:3)Testosteron 
piątek, 20 luty 2015
Pokaż informacje 16:40    Wybrzeże Klatki Schodowej1:3 (:) (0:0-1:3)Oldboys 
przejdź na górę
2 kolejka (28.11.2014)
piątek, 28 listopad 2014
Pokaż informacje 17:20    Oldboys6:0 (:) (2:0-4:0)Testosteron 
Pokaż informacje 18:00    Przełęcz Team5:3 (:) (1:1-4:2)NOKAUT 
Pokaż informacje 18:40    Szybkie Szpice2:4 (:) (2:3-0:1)Urząd Miasta 
Pokaż informacje 19:20    Wybrzeże Klatki Schodowej2:6 (:) (1:2-1:4)Ellena 
przejdź na górę
3 kolejka (05.12.2014)
piątek, 05 grudzień 2014
Pokaż informacje 17:20    Oldboys4:3 (:) (2:2-2:1)Przełęcz Team 
Pokaż informacje 18:00    Wybrzeże Klatki Schodowej6:1 (:) (3:0-3:1)Testosteron 
Pokaż informacje 18:40    NOKAUT5:4 (:) (2:3-3:1)Szybkie Szpice 
Pokaż informacje 19:20    Urząd Miasta5:3 (:) (1:1-4:2)Ellena 
przejdź na górę
4 kolejka (12.12.2014)
piątek, 12 grudzień 2014
Pokaż informacje 17:30    Przełęcz Team3:7 (:) (2:3-1:4)Ellena 
Pokaż informacje 18:10    Oldboys4:3 (:) (2:1-2:2)NOKAUT 
Pokaż informacje 18:50    Testosteron2:7 (:) (0:5-2:2)Urząd Miasta 
Pokaż informacje 19:30    Wybrzeże Klatki Schodowej12:3 (:) (2:3-10:0)Szybkie Szpice 
przejdź na górę
5 kolejka (19.12.2014)
piątek, 19 grudzień 2014
Pokaż informacje 17:30    Wybrzeże Klatki Schodowej2:3 (:) (0:1-2:2)Urząd Miasta 
Pokaż informacje 18:10    Przełęcz Team15:1 (:) (4:0-11:1)Testosteron 
Pokaż informacje 18:50    Szybkie Szpice4:11 (:) (1:4-3:7)Oldboys 
Pokaż informacje 19:30    Ellena7:4 (:) (3:2-4:2)NOKAUT 
przejdź na górę
6 kolejka (09.01.2015)
piątek, 09 styczeń 2015
Pokaż informacje 17:30    Testosteron0:7 (:) (0:3-0:4)Szybkie Szpice 
Pokaż informacje 18:10    Ellena4:5 (:) (0:2-4:3)Oldboys 
Pokaż informacje 18:50    Wybrzeże Klatki Schodowej1:2 (:) (1:1-0:1)Przełęcz Team 
Pokaż informacje 19:30    NOKAUT1:5 (:) (0:4-1:1)Urząd Miasta 
przejdź na górę
7 kolejka (16.01.2015)
piątek, 16 styczeń 2015
Pokaż informacje 17:30    Wybrzeże Klatki Schodowej0:2 (:) (0:1-0:1)NOKAUT 
Pokaż informacje 18:10    Ellena8:2 (:) (3:1-5:1)Testosteron 
Pokaż informacje 18:50    Szybkie Szpice4:3 (:) (3:1-1:2)Przełęcz Team 
Pokaż informacje 19:30    Urząd Miasta1:9 (:) (0:4-1:5)Oldboys 
przejdź na górę
8 kolejka (23.01.2015)
piątek, 23 styczeń 2015
Pokaż informacje 17:15    NOKAUT0:3 (:) (0:0-0:3)Ellena 
Pokaż informacje 17:55    Testosteron3:12 (:) (1:6-2:6)Oldboys 
Pokaż informacje 18:35    Szybkie Szpice5:2 (:) (1:1-4:1)Urząd Miasta 
Pokaż informacje 19:15    Przełęcz Team0:3 (:) (4:3-2:2)walkower - gra nieuprawnionego zawodnikaWybrzeże Klatki Schodowej 
przejdź na górę
9 kolejka (06.02.2015)
piątek, 06 luty 2015
Pokaż informacje 17:15    Oldboys8:4 (:) (0:3-8:1)Szybkie Szpice 
Pokaż informacje 17:55    Urząd Miasta3:9 (:) (0:1-3:8)Wybrzeże Klatki Schodowej 
Pokaż informacje 18:35    Ellena3:0 (:) (1:1-3:2)walkower - gra nieuprawnionego zawodnikaPrzełęcz Team 
Pokaż informacje 19:15    Testosteron0:5 (:) (0:0-0:5)NOKAUT 
przejdź na górę
10 kolejka (13.02.2015)
piątek, 13 luty 2015
Pokaż informacje 17:15    Szybkie Szpice6:0 (:) (2:0-4:0)Wybrzeże Klatki Schodowej 
Pokaż informacje 17:55    Testosteron5:8 (:) (1:3-4:5)Przełęcz Team 
Pokaż informacje 18:35    Ellena6:2 (:) (2:0-4:2)Urząd Miasta 
Pokaż informacje 19:15    NOKAUT3:10 (:) (1:5-2:5)Oldboys 
przejdź na górę
11 kolejka (20.02.2015)
piątek, 20 luty 2015
Pokaż informacje 17:15    NOKAUT3:0 (:) (2:0-1:0)Przełęcz Team 
Pokaż informacje 17:55    Oldboys10:3 (:) (4:3-6:0)Wybrzeże Klatki Schodowej 
Pokaż informacje 18:35    Szybkie Szpice2:15 (:) (0:8-2:7)Ellena 
Pokaż informacje 19:15    Urząd Miasta6:3 (:) (5:0-1:3)Testosteron 
przejdź na górę
12 kolejka (27.02.2015)
piątek, 27 luty 2015
Pokaż informacje 17:15    Urząd Miasta3:8 (:) (1:4-2:4)NOKAUT 
Pokaż informacje 17:55    Przełęcz Team5:5 (:) (3:2-2:3)Oldboys 
Pokaż informacje 18:35    Szybkie Szpice5:5 (:) (3:1-2:4)Testosteron 
Pokaż informacje 19:15    Ellena6:1 (:) (4:0-2:1)Wybrzeże Klatki Schodowej 
przejdź na górę
13 kolejka (06.03.2015)
piątek, 06 marzec 2015
Pokaż informacje 17:15    Testosteron4:3 (:) (0:0-4:3)Wybrzeże Klatki Schodowej 
Pokaż informacje 17:55    Oldboys0:3 (:) (0:2-0:1)Ellena 
Pokaż informacje 18:35    Szybkie Szpice1:6 (:) (1:1-0:5)NOKAUT 
Pokaż informacje 19:15    Przełęcz Team6:5 (:) (5:3-1:2)Urząd Miasta 
przejdź na górę
14 kolejka (13.03.2015)
piątek, 13 marzec 2015
Pokaż informacje 17:15    Przełęcz Team8:4 (:) (4:2-4:2)Szybkie Szpice 
Pokaż informacje 17:55    Oldboys10:4 (:) (6:2-4:2)Urząd Miasta 
Pokaż informacje 18:35    Testosteron2:2 (:) (0:2-2:0)Ellena 
Pokaż informacje 19:15    NOKAUT9:3 (:) (4:1-5:2)Wybrzeże Klatki Schodowej 
przejdź na górę

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
śro, październik 05, 2022
GRA - PEA 4 : 9
NOK - KDR 3 : 2
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK839:192018
PEAKY BLINDERS844:242016
NOKAUT823:24-113
GRAJKI821:34-139
OPĘTANI819:35-169
Furioza816:26-103

Wyniki z trzech kolejek

7.
Kolejka
8.
Kolejka
9.
Kolejka
GRA - FUR 1:0
KDR - OPĘ 0:4
PEA - NOK 5:2
FUR - OPĘ 3:3
GRA - PEA 4:9
NOK - KDR 3:2
KDR - GRA -:-
OPĘ - NOK -:-
FUR - PEA -:-

Najbliższa kolejka

śro, 12 paź 2022 19:10 
KDRK SPYTKOWICE : GRAJKI
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 07.09.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
GRAJKI - KDRK SPYTKOWICE   2:10

20:10 
OPĘTANI : NOKAUT
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 07.09.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
NOKAUT - OPĘTANI   4:4

FURIOZA : PEAKY BLINDERS
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 07.09.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
PEAKY BLINDERS - FURIOZA   3:3

Losowy Zawodnik

PEAKY BLINDERS
Wiktor Trybała
Wiktor Trybała
zawodnik

Król strzelców

Kamill Wójciak (PEA)   12
Szymon Wróbel (PEA)   11
Piotr Worwa (KDR)   10
Konrad Gacek (NOK)   10
Kacper Masłowski (KDR)   9
Patryk Miętus (GRA)   7
Daniel Skwarek (PEA)   7
Hubert Kozak (GRA)   6
Piotr Stolarczyk (KDR)   6
Przemysław Zając (KDR)   5
Pełna tabela