forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 287
Zakładki : 46
Odsłon : 452214
RLHPN 2010/2011
_CMN_PRINT
Terminarz iCal export

I kolejka (26.11.2010)
piątek, 26 listopad 2010
Pokaż informacje 17:15    Ellena6:3 (3:1-3:2)Dream Team 
Pokaż informacje 17:55    Bad Boys3:0 (0:3-4:1)walkower - gra nieuprawnionego zawodnikaReszta Świata 
Pokaż informacje 19:15    Urząd Miasta5:3 (2:1- 3:2)FC Leniwce 
piątek, 28 styczeń 2011
Pokaż informacje 19:40    Black Jack2:9 (1:4-1:5)Forfitery 
Pauzuje: Eluna
przejdź na górę
II kolejka (03.12.2010)
piątek, 03 grudzień 2010
Pokaż informacje 17:15    Bad Boys7:4 (4:2-3:2)Black Jack 
Pokaż informacje 18:35    Eluna10:5 (4:3-6:2)FC Leniwce 
Pokaż informacje 19:15    Urząd Miasta5:3 (2:2-3:1)Reszta Świata 
piątek, 04 luty 2011
Pokaż informacje 19:40    Ellena1:4 (1:2-0:2)Forfitery 
Pauzuje: Dream Team
przejdź na górę
III kolejka (10.12.2010)
piątek, 10 grudzień 2010
Pokaż informacje 17:15    Dream Team2:7 (1:3-1:4)Bad Boys 
Pokaż informacje 17:55    Reszta Świata5:5 (2:4-3:1)Black Jack 
18:35    FC Leniwce0:3walkower - drużyna Leniwce nie stawiła się na meczuEllena 
piątek, 11 luty 2011
Pokaż informacje 19:40    Eluna9:3 (3:2-6:1)Forfitery 
Pauzuje: Urząd Miasta
przejdź na górę
IV kolejka (17.12.2010)
piątek, 17 grudzień 2010
Pokaż informacje 17:55    FC Leniwce5:13 (1:6-4:7)Black Jack 
Pokaż informacje 18:35    Eluna19:3 (9:0-10:3)Reszta Świata 
Pokaż informacje 19:15    Urząd Miasta3:3 (2:2-1:1)Ellena 
piątek, 18 luty 2011
Pokaż informacje 17:00    Dream Team5:2 (2:0-3:2)Forfitery 
Pauzuje: Bad Boys
przejdź na górę
V kolejka (07.01.2011)
piątek, 07 styczeń 2011
Pokaż informacje 17:30    FC Leniwce1:4 (1:2-0:2)Reszta Świata 
Pokaż informacje 18:10    Eluna16:6 (7:2-9:4)Dream Team 
Pokaż informacje 18:50    Ellena5:1 (3:1-2:0)Bad Boys 
Pokaż informacje 19:30    Urząd Miasta6:5 (3:2-3:3)Black Jack 
Pauzuje: Forfitery
przejdź na górę
VI kolejka (14.01.2011)
piątek, 14 styczeń 2011
Pokaż informacje 17:00    Dream Team3:6 (1:3-2:3)Urząd Miasta 
Pokaż informacje 17:40    Reszta Świata1:4 (1:1-0:3)Ellena 
Pokaż informacje 18:20    Forfitery2:7 (1:3-1:4)Bad Boys 
Pokaż informacje 19:00    Eluna15:3 (7:0-8:3)Black Jack 
Pauzuje: FC Leniwce
przejdź na górę
VII kolejka (21.01.2011)
piątek, 21 styczeń 2011
Pokaż informacje 17:30    Dream Team10:1 (4:0-6:0)FC Leniwce 
Pokaż informacje 18:10    Eluna5:3 (2:2-3:1)Bad Boys 
Pokaż informacje 18:50    Black Jack1:7 (1:3-0:4)Ellena 
Pokaż informacje 19:30    Forfitery3:7 (1:3-2:4)Urząd Miasta 
Pauzuje: Reszta Świata
przejdź na górę
VIII kolejka (28.01.2011)
piątek, 28 styczeń 2011
Pokaż informacje 17:00    Forfitery22:3 (5:1-17:2)FC Leniwce 
Pokaż informacje 17:40    Reszta Świata5:4 (3:3-2:1)Dream Team 
Pokaż informacje 18:20    Eluna6:2 (1:1-5:1)Ellena 
Pokaż informacje 19:00    Bad Boys9:4 (3:3-6:1)Urząd Miasta 
Pauzuje: Black Jack
przejdź na górę
IX kolejka (04.02.2011)
piątek, 04 luty 2011
Pokaż informacje 17:00    Black Jack7:5 (4:2-3:3)Dream Team 
Pokaż informacje 17:40    Bad Boys7:3 (2:3-5:0)FC Leniwce 
Pokaż informacje 18:20    Forfitery9:1 (3:0-6:1)Reszta Świata 
Pokaż informacje 19:00    Eluna5:6 (3:1-2:5)Urząd Miasta 
Pauzuje: Ellena
przejdź na górę
X kolejka (11.02.2011)
piątek, 11 luty 2011
Pokaż informacje 17:00    Dream Team9:4 (3:0-6:4)Bad Boys 
Pokaż informacje 17:40    Forfitery5:6 (1:1-4:5)Black Jack 
Pokaż informacje 18:20    Ellena8:5 (6:3-2:2)Reszta Świata 
Pokaż informacje 19:00    Urząd Miasta3:1 (2:0-1:1)FC Leniwce 
Pauzuje: Eluna
przejdź na górę
XI kolejka (18.02.2011)
piątek, 18 luty 2011
Pokaż informacje 17:40    Bad Boys4:7 (2:6-2:1)Black Jack 
Pokaż informacje 18:20    Ellena2:1 (2:0-0:1)Forfitery 
Pokaż informacje 19:00    Urząd Miasta7:1 (6:1-1:0)Reszta Świata 
Pokaż informacje 19:40    Eluna11:3 (3:1-8:2)FC Leniwce 
Pauzuje: Dream Team
przejdź na górę
XII kolejka (25.02.2011)
piątek, 25 luty 2011
17:15    FC Leniwce0:3walkower - Leniwce nie stawili się na meczuReszta Świata 
Pokaż informacje 17:55    Bad Boys2:5 (0:2-2:3)Ellena 
Pokaż informacje 18:35    Urząd Miasta1:3 (0:1-1:2)Forfitery 
Pokaż informacje 19:15    Eluna14:4 (5:2-9:2)Dream Team 
Pauzuje: Black Jack
przejdź na górę
XIII kolejka (04.03.2011)
piątek, 04 marzec 2011
Pokaż informacje 17:15    Dream Team8:7 (5:5-3:2)Black Jack 
17:55    FC Leniwce0:3walkower - Leniwce nie stawili się na meczuForfitery 
Pokaż informacje 18:35    Eluna7:7 (3:2-4:5)Reszta Świata 
Pokaż informacje 19:15    Urząd Miasta6:7 (3:4-3:3)Bad Boys 
Pauzuje: Ellena
przejdź na górę
XIV kolejka (11.03.2011)
piątek, 11 marzec 2011
Pokaż informacje 17:15    Dream Team5:4 (2:2-3:2)Ellena 
17:55    Reszta Świata0:3walkower - drużyna Reszty Świata nie stawiła się na meczuForfitery 
Pokaż informacje 18:35    Eluna12:4 (5:2-7:2)Black Jack 
Pokaż informacje 19:15    FC Leniwce2:13 (1:4-1:9)Bad Boys 
Pauzuje: Urząd Miasta
przejdź na górę
XV kolejka (18.03.2011)
piątek, 18 marzec 2011
Pokaż informacje 17:15    Reszta Świata7:23 (0:8-7:15)Bad Boys 
Pokaż informacje 17:55    Dream Team2:6 (0:2-2:4)Urząd Miasta 
Pokaż informacje 18:35    Eluna5:1 (1:0-4:1)Forfitery 
Pokaż informacje 19:15    Black Jack4:10 (3:2-1:8)Ellena 
Pauzuje: FC Leniwce
przejdź na górę
XVI kolejka (25.03.2011)
piątek, 25 marzec 2011
Pokaż informacje 17:15    Dream Team8:1 (5:1-3:0)FC Leniwce 
17:55    Forfitery0:3walkower - Forfitery nie stawiły się do meczuBad Boys 
Pokaż informacje 18:35    Eluna3:2 (1:1-2:1)Ellena 
Pokaż informacje 19:15    Black Jack5:5 (4:2-1:3)Urząd Miasta 
Pauzuje: Reszta Świata
przejdź na górę
XVII kolejka (01.04.2011)
piątek, 01 kwiecień 2011
17:15    Reszta Świata0:3walkower - drużyna Reszty Świata nie stawiła się na meczuDream Team 
17:55    Black Jack3:0walkower - Leniwce nie stawili się na meczuFC Leniwce 
Pokaż informacje 18:35    Eluna6:9 (1:4-5:5)Bad Boys 
Pokaż informacje 19:15    Ellena4:3 (1:2-3:1)Urząd Miasta 
Pauzuje: Forfitery
przejdź na górę
XVIII kolejka (08.04.2011)
piątek, 08 kwiecień 2011
Pokaż informacje 17:15    Forfitery7:4 (2:0-5:4)Dream Team 
Pokaż informacje 17:55    Eluna5:3 (2:1-3:2)Urząd Miasta 
18:35    Black Jack3:0walkower - drużyna Reszty Świata nie stawiła się na meczuReszta Świata 
Pokaż informacje 19:15    Ellena10:0 (9:0-1:0)FC Leniwce 
Pauzuje: Bad Boys
przejdź na górę

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
śro, wrzesień 28, 2022
GRA - FUR :
PEA - NOK :
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK637:122518
PEAKY BLINDERS630:181210
NOKAUT618:17110
GRAJKI616:25-96
OPĘTANI612:32-205
Furioza613:22-92

Wyniki z trzech kolejek

6.
Kolejka
7.
Kolejka
8.
Kolejka
NOK - GRA 4:6
FUR - KDR 2:4
OPĘ - PEA 4:5
GRA - FUR -:-
KDR - OPĘ -:-
PEA - NOK -:-
FUR - OPĘ -:-
GRA - PEA -:-
NOK - KDR -:-

Najbliższa kolejka

śro, 28 wrz 2022 19:10 
GRAJKI : FURIOZA
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 24.08.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
FURIOZA - GRAJKI   3:4

20:10 
KDRK SPYTKOWICE : OPĘTANI
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 24.08.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
OPĘTANI - KDRK SPYTKOWICE   2:11

PEAKY BLINDERS : NOKAUT
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 24.08.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
NOKAUT - PEAKY BLINDERS   3:2

Losowy Zawodnik

NOKAUT
Kuba Kołpak
Kuba Kołpak
zawodnik

Król strzelców

Piotr Worwa (KDR)   10
Kamill Wójciak (PEA)   10
Kacper Masłowski (KDR)   9
Konrad Gacek (NOK)   8
Patryk Miętus (GRA)   6
Szymon Wróbel (PEA)   5
Przemysław Zając (KDR)   5
Piotr Stolarczyk (KDR)   5
Bartłomiej Ficek (PEA)   4
Wiktor Trybała (PEA)   4
Pełna tabela