forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 287
Zakładki : 46
Odsłon : 452205
RLHPN 2009/2010
_CMN_PRINT
Terminarz Urząd Miasta iCal export

Kolejka 1 (14.11.2009)
sobota, 14 listopad 2009
Pokaż informacje 16:05    Urząd Miasta1:5Blachy 

Kolejka 2 (21.11.2009)
sobota, 21 listopad 2009
Pokaż informacje 16:05    Skomielna Biała4:4 (2:2-2:2)Urząd Miasta 

Kolejka 3 (28.11.2009)
sobota, 28 listopad 2009
Pokaż informacje 17:15    Urząd Miasta6:3 (2:2-4:1)Black Jack 

Kolejka 4 (05.12.2009)
sobota, 05 grudzień 2009
Pokaż informacje 17:50    Urząd Miasta2:4 (1:1-1:3)Galacticos 

Kolejka 5 (06.02.2010)
sobota, 06 luty 2010
Pokaż informacje 17:35    Eluna6:4 (4:2-2:2)Urząd Miasta 

Kolejka 6 (19.12.2009)
sobota, 19 grudzień 2009
Pokaż informacje 16:40    Cavaliers2:8 (0:4-2:4)Urząd Miasta 

Kolejka 7 (09.01.2010)
sobota, 09 styczeń 2010
Pokaż informacje 16:40    Pająki Rdzawka4:3 (2:2-2:1)Urząd Miasta 

Kolejka 8 (23.01.2010)
sobota, 23 styczeń 2010
Pokaż informacje 17:35    Bad Boys10:7 (3:1-7:6)Urząd Miasta 

Kolejka 9 (30.01.2010)
sobota, 30 styczeń 2010
Pokaż informacje 15:15    Urząd Miasta2:6 (0:2-2:4)Ellena 

Kolejka 10 (13.02.2010)
sobota, 13 luty 2010
Pokaż informacje 17:35    Blachy5:7 (4:4-1:3)Urząd Miasta 

Kolejka 11 (20.02.2010)
sobota, 20 luty 2010
Pokaż informacje 16:25    Urząd Miasta5:5 (4:1-1:4)Skomielna Biała 

Kolejka 12 (27.02.2010)
sobota, 27 luty 2010
Pokaż informacje 17:35    Black Jack10:5 (2:3-8:2)Urząd Miasta 

Kolejka 13 (06.03.2010)
sobota, 06 marzec 2010
Pokaż informacje 16:25    Galacticos2:4 (1:3-1:1)Urząd Miasta 

Kolejka 14 (13.03.2010)
sobota, 27 marzec 2010
Pokaż informacje 17:35    Urząd Miasta7:4 (4:1-3:2)Eluna 

Kolejka 15 (20.03.2010)
sobota, 20 marzec 2010
Pokaż informacje 16:25    Urząd Miasta10:1 (2:1-8:0)Cavaliers 

Kolejka 16 (27.03.2010)
sobota, 27 marzec 2010
Pokaż informacje 17:35    Pająki Rdzawka0:3Urząd Miasta 

Kolejka 17 (10.04.2010)
sobota, 10 kwiecień 2010
Pokaż informacje 17:35    Urząd Miasta6:4 (1:2-5:2)Bad Boys 

Kolejka 18 (17.04.2010)
sobota, 17 kwiecień 2010
Pokaż informacje 15:50    Ellena9:5 (4:2-5:3)Urząd Miasta 
przejdź na górę

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
śro, wrzesień 28, 2022
GRA - FUR :
PEA - NOK :
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK637:122518
PEAKY BLINDERS630:181210
NOKAUT618:17110
GRAJKI616:25-96
OPĘTANI612:32-205
Furioza613:22-92

Wyniki z trzech kolejek

6.
Kolejka
7.
Kolejka
8.
Kolejka
NOK - GRA 4:6
FUR - KDR 2:4
OPĘ - PEA 4:5
GRA - FUR -:-
KDR - OPĘ -:-
PEA - NOK -:-
FUR - OPĘ -:-
GRA - PEA -:-
NOK - KDR -:-

Najbliższa kolejka

śro, 28 wrz 2022 19:10 
GRAJKI : FURIOZA
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 24.08.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
FURIOZA - GRAJKI   3:4

20:10 
KDRK SPYTKOWICE : OPĘTANI
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 24.08.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
OPĘTANI - KDRK SPYTKOWICE   2:11

PEAKY BLINDERS : NOKAUT
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 24.08.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
NOKAUT - PEAKY BLINDERS   3:2

Losowy Zawodnik

NOKAUT
Konrad Białoński
Konrad Białoński
zawodnik klubowy

Król strzelców

Piotr Worwa (KDR)   10
Kamill Wójciak (PEA)   10
Kacper Masłowski (KDR)   9
Konrad Gacek (NOK)   8
Patryk Miętus (GRA)   6
Szymon Wróbel (PEA)   5
Przemysław Zając (KDR)   5
Piotr Stolarczyk (KDR)   5
Bartłomiej Ficek (PEA)   4
Wiktor Trybała (PEA)   4
Pełna tabela