forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 287
Zakładki : 46
Odsłon : 456812
Liga Letnia 2015
_CMN_PRINT
Terminarz Urząd Miasta iCal export

1kolejka (10.07.2015)
piątek, 10 lipiec 2015
Pokaż informacje 20:40    Urząd Miasta0:3 (:) (0:2-0:1)NOKAUT 

2 kolejka (17.07.2015)
piątek, 17 lipiec 2015
Pokaż informacje 19:50    Urząd Miasta3:4 (:) (3:1-0:3)Kumple 

3 kolejka (24.07.2015)
piątek, 24 lipiec 2015
Pokaż informacje 19:50    Urząd Miasta2:3 (:) (1:2-1:1)Klub Kokosa 

4 kolejka (31.07.2015)
piątek, 31 lipiec 2015
Pokaż informacje 19:50    Urząd Miasta6:5 (:) (1:2-5:3)Echo Rdzawka 

5 kolejka (07.08.2015)
piątek, 07 sierpień 2015
Pokaż informacje 19:50    Urząd Miasta4:4 (:) (2:2-2:2)Oldboys 

6 kolejka (14.08.2015)
piątek, 14 sierpień 2015
Pokaż informacje 19:50    Oldboys6:3 (:) (0:2-6:1)Urząd Miasta 

7 kolejka (21.08.2015)
piątek, 21 sierpień 2015
20:40    Kumple0:3 (:)Walkower - drużyna Kumpli wycofała się z rozgrywekUrząd Miasta 

8 kolejka (28.08.2015)
piątek, 28 sierpień 2015
Pokaż informacje 19:50    NOKAUT7:1 (:) (3:1-4:0)Urząd Miasta 

9 kolejka (04.09.2015)
piątek, 04 wrzesień 2015
Pokaż informacje 19:50    Echo Rdzawka5:3 (:) (3:2-2:1)Urząd Miasta 

10 kolejka (11.09.2015)
piątek, 11 wrzesień 2015
Pokaż informacje 19:00    Klub Kokosa3:4 (:) (2:1-1:3)Urząd Miasta 
przejdź na górę

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
śro, październik 19, 2022
NOK - FUR 4 : 2
PEA - KDR 5 : 6
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK1053:292424
PEAKY BLINDERS1061:342719
NOKAUT1031:26519
OPĘTANI1021:39-1812
GRAJKI1026:44-189
Furioza1022:42-203

Wyniki z trzech kolejek

9.
Kolejka
10.
Kolejka
KDR - GRA 8:5
OPĘ - NOK 0:4
FUR - PEA 4:12
NOK - FUR 4:2
GRA - OPĘ 0:2
PEA - KDR 5:6

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

NOKAUT
Andrzej Dąbrowski
Andrzej Dąbrowski
zawodnik

Król strzelców

Kamill Wójciak (PEA)   22
Konrad Gacek (NOK)   13
Kacper Masłowski (KDR)   13
Piotr Worwa (KDR)   12
Szymon Wróbel (PEA)   12
Patryk Miętus (GRA)   9
Piotr Stolarczyk (KDR)   8
Daniel Skwarek (PEA)   8
Przemysław Zając (KDR)   7
Hubert Kozak (GRA)   7
Pełna tabela