forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 287
Zakładki : 46
Odsłon : 457362
RLHPN 2015/2016
_CMN_PRINT
Terminarz Antyfutbol iCal export

1 kolejka (25.11.2015)
środa, 25 listopad 2015
Pokaż informacje 18:00    Antyfutbol2:1 (:) (0:0-2:1)Przełęcz Czereśniaki 

2 kolejka (02.12.2015)
środa, 02 grudzień 2015
Pokaż informacje 18:40    Oldboys2:4 (:) (0:3-2:1)Antyfutbol 

3 kolejka (09.12.2015)
środa, 09 grudzień 2015
Pokaż informacje 18:40    Antyfutbol5:2 (:) (2:0-3:2)Testosteron 

4 kolejka (16.12.2015)
środa, 16 grudzień 2015
Pokaż informacje 18:00    Ludzie Chudego0:3 (:) (4:2-5:3)walkower - gra nieuprawnionych zawodnikówAntyfutbol 

5 kolejka (23.12.2015)
środa, 23 grudzień 2015
Pokaż informacje 18:00    Antyfutbol3:4 (:) (1:1-2:3)NOKAUT 

6 kolejka (30.12.2015)
Pauzuje!

7 kolejka (13.01.2016)
środa, 13 styczeń 2016
Pokaż informacje 19:15    Urząd Miasta0:4 (:) (0:0-0:4)Antyfutbol 

8 kolejka (20.01.2016)
środa, 20 styczeń 2016
Pokaż informacje 17:45    Urząd Miasta0:9 (:) (0:4-0:5)Antyfutbol 

9 kolejka (27.01.2016)
środa, 27 styczeń 2016
Pokaż informacje 17:45    Przełęcz Czereśniaki1:4 (:) (1:3-0:1)Antyfutbol 

10 kolejka (03.02.2016)
środa, 03 luty 2016
Pokaż informacje 19:15    Antyfutbol7:5 (:) (2:0-5:5)Oldboys 

11 kolejka (10.02.2016)
środa, 10 luty 2016
Pokaż informacje 17:45    Testosteron2:10 (:) (0:2-2:8)Antyfutbol 

12 kolejka (17.02.2016)
środa, 17 luty 2016
19:15    NOKAUT3:0 (:)Antyfutbol 
przejdź na górę

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
śro, październik 19, 2022
NOK - FUR 4 : 2
PEA - KDR 5 : 6
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK1053:292424
PEAKY BLINDERS1061:342719
NOKAUT1031:26519
OPĘTANI1021:39-1812
GRAJKI1026:44-189
Furioza1022:42-203

Wyniki z trzech kolejek

9.
Kolejka
10.
Kolejka
KDR - GRA 8:5
OPĘ - NOK 0:4
FUR - PEA 4:12
NOK - FUR 4:2
GRA - OPĘ 0:2
PEA - KDR 5:6

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

PEAKY BLINDERS
Eryk Wróblewski
Eryk Wróblewski
zawodnik

Król strzelców

Kamill Wójciak (PEA)   22
Konrad Gacek (NOK)   13
Kacper Masłowski (KDR)   13
Piotr Worwa (KDR)   12
Szymon Wróbel (PEA)   12
Patryk Miętus (GRA)   9
Piotr Stolarczyk (KDR)   8
Daniel Skwarek (PEA)   8
Przemysław Zając (KDR)   7
Hubert Kozak (GRA)   7
Pełna tabela