forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 287
Zakładki : 46
Odsłon : 456814
RLHPN 2019/2020
_CMN_PRINT
Terminarz Chłopaki z blaszaka iCal export

1 kolejka (23.11.2019)
sobota, 23 listopad 2019
Pokaż informacje 19:40    Chłopaki z blaszaka2:12 (:) (0:6-2:6)T-18 

2 kolejka (30.11.2019)
sobota, 30 listopad 2019
Pokaż informacje 18:00    Chłopaki z blaszaka2:18 (:) (0:9-2:9)Baciary 

3 kolejka (07.12.2019)
sobota, 07 grudzień 2019
Pokaż informacje 18:00    TS Patroni11:2 (:) (5:0-6:2)Chłopaki z blaszaka 

4 kolejka (28.12.2019)
sobota, 28 grudzień 2019
Pokaż informacje 19:40    NOKAUT7:3 (:) (5:1-2:2)Chłopaki z blaszaka 

5 kolejka (11.01.2020 - 11.01.2019)
sobota, 11 styczeń 2020
Pokaż informacje 18:00    Skawa Team13:5 (:) (7:2-6:3)Chłopaki z blaszaka 

6 kolejka (18.01.2020)
sobota, 18 styczeń 2020
Pokaż informacje 19:40    Chłopaki z blaszaka5:3 (:) (1:2-4:1)Skawa Team 

7 kolejka (25.01.2020)
Pauzuje!

8 kolejka (01.02.2020)
sobota, 01 luty 2020
Pokaż informacje 18:50    Chłopaki z blaszaka2:11 (:) (0:7-2:4)TS Patroni 
Pokaż informacje 19:40    T-1816:8 (:) (6:4-10:4)Chłopaki z blaszaka 

9 kolejka (08.02.2020)
sobota, 08 luty 2020
Pokaż informacje 18:00    Baciary8:7 (:) (3:2-5:5)Chłopaki z blaszaka 

10 kolejka (15.02.2020)
sobota, 15 luty 2020
Pokaż informacje 18:00    Chłopaki z blaszaka5:9 (:) (2:1-3:8)NOKAUT 
przejdź na górę

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
śro, październik 19, 2022
NOK - FUR 4 : 2
PEA - KDR 5 : 6
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK1053:292424
PEAKY BLINDERS1061:342719
NOKAUT1031:26519
OPĘTANI1021:39-1812
GRAJKI1026:44-189
Furioza1022:42-203

Wyniki z trzech kolejek

9.
Kolejka
10.
Kolejka
KDR - GRA 8:5
OPĘ - NOK 0:4
FUR - PEA 4:12
NOK - FUR 4:2
GRA - OPĘ 0:2
PEA - KDR 5:6

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

NOKAUT
Borys Karnicki
Borys Karnicki
bramkarz

Król strzelców

Kamill Wójciak (PEA)   22
Konrad Gacek (NOK)   13
Kacper Masłowski (KDR)   13
Piotr Worwa (KDR)   12
Szymon Wróbel (PEA)   12
Patryk Miętus (GRA)   9
Piotr Stolarczyk (KDR)   8
Daniel Skwarek (PEA)   8
Przemysław Zając (KDR)   7
Hubert Kozak (GRA)   7
Pełna tabela