forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 287
Zakładki : 46
Odsłon : 456812
Liga Letnia 2011
_CMN_PRINT
Terminarz Dream Team iCal export

Kolejka1 (08.07.2011)
piątek, 08 lipiec 2011
Pokaż informacje 19:00    Dream Team1:8 (1:3-0:5)Urząd Miasta 

Kolejka2 (15.07.2011)
piątek, 15 lipiec 2011
Pokaż informacje 18:00    Dream Team2:17 (1:10-1:7)Oldboys 

Kolejka3 (22.07.2011)
piątek, 22 lipiec 2011
Pokaż informacje 20:00    Ellena7:2 (5:2-2:0)Dream Team 

Kolejka4 (29.07.2011)
piątek, 29 lipiec 2011
Pokaż informacje 20:00    Scorpions5:3 (4:0-1:3)Dream Team 

Kolejka5 (05.08.2011)
piątek, 05 sierpień 2011
Pokaż informacje 20:00    Ostatnia Nadzieja Białych4:5 (2:3-2:2)Dream Team 

Kolejka 6 (12.08.2011)
piątek, 12 sierpień 2011
Pokaż informacje 19:00    Dream Team2:3 (0:2-2:1)Scorpions 

Kolejka 7 (19.08.2011)
piątek, 19 sierpień 2011
Pokaż informacje 18:00    Oldboys7:2 (4:0-3:2)Dream Team 

Kolejka 8 (26.08.2011)
piątek, 26 sierpień 2011
Pokaż informacje 19:00    Urząd Miasta3:1 (2:0-1:1)Dream Team 

Kolejka 9 (02.09.2011)
piątek, 02 wrzesień 2011
18:00    Dream Team3:0walkower - zawodnicy ONB nie stawili się na meczOstatnia Nadzieja Białych 

Kolejka 10 (09.09.2011)
piątek, 09 wrzesień 2011
Pokaż informacje 19:00    Dream Team5:4 (2:1-3:3)Ellena 
przejdź na górę

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
śro, październik 19, 2022
NOK - FUR 4 : 2
PEA - KDR 5 : 6
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK1053:292424
PEAKY BLINDERS1061:342719
NOKAUT1031:26519
OPĘTANI1021:39-1812
GRAJKI1026:44-189
Furioza1022:42-203

Wyniki z trzech kolejek

9.
Kolejka
10.
Kolejka
KDR - GRA 8:5
OPĘ - NOK 0:4
FUR - PEA 4:12
NOK - FUR 4:2
GRA - OPĘ 0:2
PEA - KDR 5:6

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

GRAJKI
Łukasz Mydra
Łukasz Mydra
zawodnik

Król strzelców

Kamill Wójciak (PEA)   22
Konrad Gacek (NOK)   13
Kacper Masłowski (KDR)   13
Piotr Worwa (KDR)   12
Szymon Wróbel (PEA)   12
Patryk Miętus (GRA)   9
Piotr Stolarczyk (KDR)   8
Daniel Skwarek (PEA)   8
Przemysław Zając (KDR)   7
Hubert Kozak (GRA)   7
Pełna tabela