forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 287
Zakładki : 46
Odsłon : 456807
Liga Letnia 2011
_CMN_PRINT
Terminarz Ostatnia Nadzieja Białych iCal export

Kolejka1 (08.07.2011)
piątek, 08 lipiec 2011
Pokaż informacje 18:00    Ostatnia Nadzieja Białych7:4 (3:3-4:1)Ellena 

Kolejka2 (15.07.2011)
piątek, 15 lipiec 2011
Pokaż informacje 19:00    Ostatnia Nadzieja Białych3:7 (2:3-1:4)Urząd Miasta 

Kolejka3 (22.07.2011)
piątek, 22 lipiec 2011
Pokaż informacje 18:00    Ostatnia Nadzieja Białych0:11 (0:3-0:8)Scorpions 

Kolejka4 (29.07.2011)
piątek, 29 lipiec 2011
Pokaż informacje 19:00    Ostatnia Nadzieja Białych5:9 (2:6-3:3)Oldboys 

Kolejka5 (05.08.2011)
piątek, 05 sierpień 2011
Pokaż informacje 20:00    Ostatnia Nadzieja Białych4:5 (2:3-2:2)Dream Team 

Kolejka 6 (12.08.2011)
piątek, 12 sierpień 2011
Pokaż informacje 20:00    Oldboys8:4 (3:1-5:3)Ostatnia Nadzieja Białych 

Kolejka 7 (19.08.2011)
piątek, 19 sierpień 2011
Pokaż informacje 20:00    Ellena5:6 (2:1-3:5)Ostatnia Nadzieja Białych 

Kolejka 8 (26.08.2011)
piątek, 26 sierpień 2011
Pokaż informacje 18:00    Scorpions12:3 (7:3-5:0)Ostatnia Nadzieja Białych 

Kolejka 9 (02.09.2011)
piątek, 02 wrzesień 2011
18:00    Dream Team3:0walkower - zawodnicy ONB nie stawili się na meczOstatnia Nadzieja Białych 

Kolejka 10 (09.09.2011)
piątek, 09 wrzesień 2011
Pokaż informacje 18:00    Urząd Miasta5:5 (3:2-2:3)Ostatnia Nadzieja Białych 
przejdź na górę

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
śro, październik 19, 2022
NOK - FUR 4 : 2
PEA - KDR 5 : 6
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK1053:292424
PEAKY BLINDERS1061:342719
NOKAUT1031:26519
OPĘTANI1021:39-1812
GRAJKI1026:44-189
Furioza1022:42-203

Wyniki z trzech kolejek

9.
Kolejka
10.
Kolejka
KDR - GRA 8:5
OPĘ - NOK 0:4
FUR - PEA 4:12
NOK - FUR 4:2
GRA - OPĘ 0:2
PEA - KDR 5:6

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

GRAJKI
Maksymilian Sobula
Maksymilian Sobula
zawodnik

Król strzelców

Kamill Wójciak (PEA)   22
Konrad Gacek (NOK)   13
Kacper Masłowski (KDR)   13
Piotr Worwa (KDR)   12
Szymon Wróbel (PEA)   12
Patryk Miętus (GRA)   9
Piotr Stolarczyk (KDR)   8
Daniel Skwarek (PEA)   8
Przemysław Zając (KDR)   7
Hubert Kozak (GRA)   7
Pełna tabela