forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 287
Zakładki : 46
Odsłon : 456814
Liga Letnia 2013
_CMN_PRINT
Terminarz Wybrzeże Klatki Schodowej iCal export

1 kolejka (05.07.2013)
piątek, 05 lipiec 2013
Pokaż informacje 20:00    Oldboys3:5 (1:1-2:4)Wybrzeże Klatki Schodowej 

2 kolejka (12.07.2013)
piątek, 12 lipiec 2013
Pokaż informacje 18:00    Blachy4:12 (1:3-3:9)Wybrzeże Klatki Schodowej 

3 kolejka (19.07.2013)
piątek, 19 lipiec 2013
Pokaż informacje 19:00    Urząd Miasta4:10 (2:6-2:4)Wybrzeże Klatki Schodowej 

4 kolejka (26.07.2013)
piątek, 26 lipiec 2013
Pokaż informacje 20:00    Wybrzeże Klatki Schodowej1:1 (0:0-1:1)NOKAUT 

5 kolejka (02.08.2013)
piątek, 02 sierpień 2013
Pokaż informacje 18:00    Wybrzeże Klatki Schodowej7:6 (7:2-0:4)NONAME 

6 kolejka (09.08.2013)
piątek, 09 sierpień 2013
Pokaż informacje 18:00    Wybrzeże Klatki Schodowej14:2Blachy 

7 kolejka (16.08.2013)
piątek, 16 sierpień 2013
Pokaż informacje 19:00    Wybrzeże Klatki Schodowej3:3 (2:1-1:2)Urząd Miasta 

8 kolejka (23.08.2013)
piątek, 23 sierpień 2013
Pokaż informacje 19:00    NONAME3:6 (2:2-1:4)Wybrzeże Klatki Schodowej 

9 kolejka (30.08.2013)
piątek, 30 sierpień 2013
Pokaż informacje 20:00    Wybrzeże Klatki Schodowej3:6Oldboys 

10 kolejka (06.09.2013)
piątek, 06 wrzesień 2013
Pokaż informacje 19:40    NOKAUT6:2Wybrzeże Klatki Schodowej 
przejdź na górę

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
śro, październik 19, 2022
NOK - FUR 4 : 2
PEA - KDR 5 : 6
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK1053:292424
PEAKY BLINDERS1061:342719
NOKAUT1031:26519
OPĘTANI1021:39-1812
GRAJKI1026:44-189
Furioza1022:42-203

Wyniki z trzech kolejek

9.
Kolejka
10.
Kolejka
KDR - GRA 8:5
OPĘ - NOK 0:4
FUR - PEA 4:12
NOK - FUR 4:2
GRA - OPĘ 0:2
PEA - KDR 5:6

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

GRAJKI
Michał Palarczyk
Michał Palarczyk
zawodnik

Król strzelców

Kamill Wójciak (PEA)   22
Konrad Gacek (NOK)   13
Kacper Masłowski (KDR)   13
Piotr Worwa (KDR)   12
Szymon Wróbel (PEA)   12
Patryk Miętus (GRA)   9
Piotr Stolarczyk (KDR)   8
Daniel Skwarek (PEA)   8
Przemysław Zając (KDR)   7
Hubert Kozak (GRA)   7
Pełna tabela