forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 288
Zakładki : 46
Odsłon : 489465
RLHPN 2015/2016
_CMN_PRINT
Terminarz Przełęcz Czereśniaki iCal export

1 kolejka (25.11.2015)
środa, 25 listopad 2015
Pokaż informacje 18:00    Antyfutbol2:1 (:) (0:0-2:1)Przełęcz Czereśniaki 

2 kolejka (02.12.2015)
środa, 02 grudzień 2015
Pokaż informacje 19:20    Przełęcz Czereśniaki5:2 (:) (2:0-3:2)Urząd Miasta 

3 kolejka (09.12.2015)
środa, 09 grudzień 2015
Pokaż informacje 18:00    Przełęcz Czereśniaki10:1 (:) (3:0-7:1)Ludzie Chudego 

4 kolejka (16.12.2015)
środa, 16 grudzień 2015
Pokaż informacje 18:40    Oldboys7:4 (:) (3:1-4:3)Przełęcz Czereśniaki 

5 kolejka (23.12.2015)
Pauzuje!

6 kolejka (30.12.2015)
środa, 30 grudzień 2015
Pokaż informacje 17:45    Testosteron3:6 (:) (2:1-1:5)Przełęcz Czereśniaki 

7 kolejka (13.01.2016)
środa, 13 styczeń 2016
Pokaż informacje 18:30    NOKAUT2:2 (:) (1:0-1:2)Przełęcz Czereśniaki 

8 kolejka (20.01.2016)
środa, 20 styczeń 2016
Pokaż informacje 18:30    Przełęcz Czereśniaki1:9 (:) (0:3-1:6)Oldboys 

9 kolejka (27.01.2016)
środa, 27 styczeń 2016
Pokaż informacje 17:45    Przełęcz Czereśniaki1:4 (:) (1:3-0:1)Antyfutbol 

10 kolejka (03.02.2016)
środa, 03 luty 2016
Pokaż informacje 17:45    Przełęcz Czereśniaki1:4 (:) (1:1-0:3)NOKAUT 

11 kolejka (10.02.2016)
środa, 10 luty 2016
Pokaż informacje 19:15    Urząd Miasta2:8 (:) (1:4-1:4)Przełęcz Czereśniaki 

12 kolejka (17.02.2016)
środa, 17 luty 2016
Pokaż informacje 18:30    Przełęcz Czereśniaki6:7 (:) (3:3-3:4)Testosteron 
przejdź na górę

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2023_1
pią, czerwiec 02, 2023
KDR - FUR 1 : 2
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK632:151712
PEAKY BLINDERS626:22412
KOŁPAKI617:23-66
Furioza617:32-156

Wyniki z trzech kolejek

5.
Kolejka
6.
Kolejka
ŚK - FUR 3:6
PEA - KDR 5:3
KDR - FUR 1:2
ŚK - PEA -:-

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

FURIOZA
Konrad Rapacz
Konrad Rapacz
zawodnik

Król strzelców

Kacper Nieckula (PEA)   7
Piotr Worwa (KDR)   7
Patryk Kosek (FUR)   6
Mateusz Sendor (FUR)   5
Szymon Stolarczyk (KDR)   5
Bartłomiej Traczyk (ŚK)   5
Szeliga (ŚK)   4
Patryk Wójciak (KDR)   4
Przemysław Zając (KDR)   4
Krzysztof Kołpak (ŚK)   3
Pełna tabela